Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

200 m to masz światłowód na posesji czy nie?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Waśnie miałem o tym pisać ( @Jary51 nie jesteś sam), wszystko pięknie wygląda, ale tylko w artykułach na blogu, czy w innych mediach, rzeczywistość jest zupełnie inna.

Prace rozpoczęte ok. rok temu i końca nie widać (wszyscy czekają na jedynego operatora kablowego na ulicy), a w rurkach hula wiatr zamiast światła.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Bo każdy myśli że 100 m to nie wiele. A w małych miejscowościach to zwykle kosmos administracji zaczynając od brak jasnego stanu właścicielskiego gruntów do braku współpracy ze strony administracji.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Wydaje mi się, że jeżeli rurki zostały położone to sprawy administracyjne musiały być załatwione, inaczej nikt bez pozwolenie nie rozpoczął by prac.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Opisywałem temat na str. 56 i 57.

Instalacja w piwnicy "rurki" opisane nawet szafka jest z numerem, piony poprowadzone.

Zdobyłem "tajną" wiadomość że termin się wydłużył. ale powodu nie chcieli podać.

Dalej czekam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Dalej czekam, zaraz będzie 5 miesięcy jak miało być wszystko gotowe.

Szkoda słów. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

To proponuję uzbroić się w cierpliwość i zacząć myśleć o zmianie dostawcy internetu. Ja czekam na fiber od czerwca 2016 roku, kiedy to było "tuż tuż, zaraz u Pana będzie...", później było "proszę tylko przedłużyć umowę i zaraz podłączamy...". Obecnie czekam na zakończenie umowy i z czarusiami od bajek robię "noga, ******, brama"! Byle do przyszłej wiosny.

Oczywiście, chyba że podłączą fiber, który ma już cały blok za wyjątkiem czterech klatek, czyli 50m ode mnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Jeśli ktoś Ci obiecywał światłowód za przedłużenie umowy, to złożyłbym reklamację domagając się zwrotu opłat.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Tu już nie rozchodzi się o pieniądze, a o przepływ informacji. Zbliżą się wybory, a całkiem niedaleko jest biuro posła partii rządzącej. Wiadomo co zrobię. O wyniku poinformuję

Obecna formuła forum to takie "rozmowy niedokończone", grupa pasjonatów rozwiązuje problemy z działaniem usług Orange, chociaż czasami mi się wydaje że wiedzą trochę za dużo jak na pasjonatów 😉

ale to tylko moje marudzenie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Ostatnia znana posłanka wywalczyła naprawę tv w jeden dzień. Nie czekaj na wybory i działaj 😉