Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 18
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Problem jest taki, że po drodze stoi całe mieszkanie 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Kurde! No to nie pozostaje nic innego niż walczyć i domagać się odpowiedzi. Ale nie w taki sposób że idziesz do salonu. Musisz napisać pisma do osób z większej 'ligi'. Najlepiej zapytać o namiary kogoś bardziej doświadczonego na tym forum np: @agat13 . Napewno niektórzy na tym forum mieli podobną sytuację. Poszukaj tutaj podobnych tematów do twoich i zobacz rozwiązanie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 18
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@Macrolo Dzięki, poszukam jakiegoś kontaktu, ale jeśli ktoś kogoś zna to byłbym wdzięczny za wiadomość na PW ^^


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Nikt Ci takich planów wiarygodnych nie poda i nie sprawdzi. Ludzie z detalu Orange co bywają na forum takich info nie mają. Orange nie udostępnia swoich komercyjnych planów. Ew może Orange zgłosił plany do SIIS ale to też nie gwarantuje na 100% realizacji w podanym czasie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Mam pomysł. Spróbujmy ich zajść od innej strony... To znaczy, pojedź do salonu orange (najlepiej do takiego w którym cię nie widziano) i po prostu powiedz, że chcesz kupić światłowód. Bez mówienia o tym, że nie ma cię na mapce itp bo może to zwyczajny błąd na mapie. Jeśli nie znajdą Cię u siebie w systemie to w tedy mamy problem bo to znaczy ze naprawdę coś jest na rzeczy, że nie mogą tam zrobić światłowodu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 18
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Już tak robiłem, pracownicy jedyne co zrobili to potwierdzili że na całej ulicy była robiona instalacja.

W salonach orange z tego co mi wiadomo i tak używają strony żeby sprawdzać ofertę


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@frvrtm Należy sprawdzić czym jest powodowana odmowa. Nie ogólnie, że nie można , ale słowo w słowo co mówią w telepunkcie. To istotne, bo wtedy wiadomo co dalej robić...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Tu jest to samo co w systemach Orange https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@Piotrekk85 Tak, ale człowiek może sprawdzić no zamówienie na inny lokal, testowo - czy przejdzie...w systemie. Widzi może odpis inny niż... historię zgłoszeń ,a nawet sąsiadów...co człowiek to człowiek


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@agat13  na stronie ORANGE możesz sprawdzić każdy adres. 

Weryfikacja pod ftth to nie weryfikacja na miedzi w 99% masz prawdziwą odpowiedź.