Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak zasięgu

@Bakus123 Proponuję podpowiedź @andrzej1441 z zewnętrzną anteną i routerem nieumożliwiającym połączenia głosowe. Ostatnio testowałem sprzęt: https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Huawei-B618-22d/m-p/170901#M12417

Załatwiony jest w tedy dostęp do internetu i rozmowy głosowe. Las już w Twojej okolicy nie powinien mieć przy takim układzie wpływu. Wada, niestety karta SIM w routerze, lub przekładać do telefonu, albo dodatkowa do usług domowych.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Brak zasięgu

Zgadzam się z @Piotrekk85 

 

Jaki masz telefon może uda się połączyć z WiFi Calling i wtedy połączenie będziesz szło przez WiFi.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak zasięgu


@DawidOrangenapisał(-a)

@ketrasaArtur 

 

Usługa jest dostępna.Dla Klienta indywidualnego można zamówić tylko w salonie.


Na czasie Orange dopytałem się przed chwilą, to podają, że Extra Sygnał nie jest już dostępny. Podpytam się jeszcze w salonie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Brak zasięgu

Telefon Lenovo Vibe K5

No pomyślę z tym routerem.

Kartę da sie dorobić tak jak wspomniał ktoś wiec to mniejszy problem. Ciekawi mnie natomiast na ile to bedzie działało wszystko.

Sygnał ktory dochodzi musi byc mega słaby skoro leżąc w łóżku na poduszce sie połączę z netem, a gdy mam telefon 20cm dalej , zasięgu brak.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Brak zasięgu

Tak wyglada mapka nadajnikow w pobliżu. Czerwona kropka to miejsce gdzie mieszkam mniej wiecejreceived_729892104164323.jpeg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak zasięgu

Skoro podajesz, że na zewnątrz masz przynajmniej trzy kreski na telefonie, to antena zewnętrzna poprawi zasięg. Można zresztą router wziąć podpisując umowę internetowo, a jeśli nie będzie odpowiadało, to do 14 dni jest czas na zwrot. Kartę SIM można użyć nową za 5 PLN, gdzie jest 6 GB (15 GB w żabce) do wykorzystania. Trochę gorzej z anteną zewnętrzną. Trzeba by było na własną rękę.