Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu po odblokowaniu usług

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Brak internetu po odblokowaniu usług

Cześć, dostałem bana na wykonywanie połączeń i usługi mobilne, bo zawaliłem wpłatę faktury. Tego samego dnia dokonałem wpłaty w salonie, i usługi mi odblokowano. Mam jednak problem z Internetem. Po próbie wejścia na dowolne www dostaje info o braku polaczenia, bądź jestem przekierowywany na stronę Orange z info o zablokowanych usługach za spóźnione płatności. Kontaktowałem się z doradca, który twierdzi ze wszystkie usługi sa odblokowane. Konfiguracja telefonu nie była modyfikowana, a on sam resetowany wiele razy od momentu przywrócenia usług. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać rozwiązania problemu? Telefon to Lumia 535 z Win 10 Mobile.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Brak internetu po odblokowaniu usług

Zadzwoń rano do BOK, poproś o włączenie z powrotem blokady i natychmiastowe zdjęcie.  Kwestia 20 min i net wróci bez grzebania w telefonie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu po odblokowaniu usług

@h4rrY, kontakt miałeś poprzez stronę, aplikację, czy w salonie? Bo dopóki system nie zadziała skutecznie, będą problemy. tutaj spróbuj aż do skutku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu po odblokowaniu usług

Spróbuj na chwilę wyciągnąć kartę SIM.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Brak internetu po odblokowaniu usług

Poprzez aplikacje, sprawę załatwiałem późno, bo jedna ręką prowadziłem czat z konsultantka, a na drugiej ręce miałem śpiącego, gorączkującego syna :P. Wg. Moj Orange mam dwie zalegle faktury (choc sa zapłacone). Konsultantka przedwczoraj i wczoraj sprawdzała jak wygląda sytuacja, i wszystkie usługi sa aktywne, i brak jest zaległości w fakturach - wpłaty zostały zaksięgowane.
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu po odblokowaniu usług

@h4rrY, teraz będziesz miał problemy z wchodzeniem na MO z powodu prac modernizacyjnych do godz. 7.00. w poniedziałek. Info tutaj , a potem możesz złożyć reklamację tutaj, albo przez zakładkę Obsługa z poziomu NO.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu po odblokowaniu usług

A próbowałeś wyciągnąć sim? wiem, że z lumii idzie to trudno, ale warto spróbować.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Brak internetu po odblokowaniu usług

Z sim próbowałem, nie pomogło :(. Wstrzymam się do poniedziałku z dalszymi manewrami. W domu korzystam z WiFi, a w pracy glownie rozmawiam (kurier) zdarzy się jednak ze telefonu wypada mi poszukać, i wtedy zaczynają się schody... Czy reklamacja cos da nie wiem - to jest abonament z oferta korporacyjna, za który poprostu place grosze, i czasem zapomnę zapłacić to 20 zl/mc ;). Tak czy inaczej jestem osoba która wkurza się jak cos nie działa jak należy, choc powinno 😉
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu po odblokowaniu usług


h4rrY napisał(-a):
Cześć....................... Konfiguracja telefonu nie była modyfikowana, a on sam resetowany wiele razy od momentu przywrócenia usług. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać rozwiązania problemu? Telefon to Lumia 535 z Win 10 Mobile.

@h4rrY to ostatnia deska ratunku na już. Wyłącz i włącz Lumię i zacznij, klikając jeszcze raz 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Brak internetu po odblokowaniu usług

Próbowałem rekonfiguracji, nie pomogło, w poniedziałek sobie podzwonie i dam znać czy cos ruszyło 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu po odblokowaniu usług

A przez jaki apn się łączysz?