Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alert RCB

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

Upewniałem się także u rodzinki, czy taki komunikat o treści:"Uwaga! Dziś (9.03) wieczorem i w nocy bardzo silny wiatr. Unikaj otwartych przestrzeni. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr. Zostań w domu jeśli możesz." otrzymali. Znaczy się, że RCB działa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Oby nie trzeba było uruchamiać agregatu, bo w Polsce awarie już dotknęły niektórych mieszkańców. Nie ma mocnych na żywioły Emotikon: Smutny

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

U mnie wiatr umiarkowany teraz, ale kto wie jak będzie w nocy, SMS dostałem z ostrzeżeniem (Orange).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Alert RCB

Ale to działa - ale znów dla wybranych powiatów i województw. https://rcb.gov.pl/alert-rcb-uwaga-na-bardzo-silny-wiatr/
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

U mnie wiatr umiarkowany teraz, ale kto wie jak będzie w nocy, SMS dostałem z ostrzeżeniem (Orange).

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , jak złodziej, co nocą się skrada, także w tym alercie czujność została wzbudzona o 1:30 grzmotami z piorunami i silnymi porywami wiatru. Jak się nie nabawić stresu, gdy smacznie chrapiesz?


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Alert RCB

U mnie też się działo. Takich wiatrów to nie pamiętam. Do tego błyskawice też zaskoczyły. Całe szczęście rano już był spokój.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , jak złodziej, co nocą się skrada, także w tym alercie czujność została wzbudzona o 1:30 grzmotami z piorunami i silnymi porywami wiatru. Jak się nie nabawić stresu, gdy smacznie chrapiesz?


Mocno śpię to burzy nie słyszałem, był mocniejszy wiatr na pewno, ale nie taki jak poprzednio, co Alert RCB był, w poprzednim roku, chyba na jesień.

 

EDIT:

U nas burzy nie było i piorunów, sąsiad co kiepsko sypia po telefonie mi powiedział 😉

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , to w razie W można Cię (jak małe dziecko) przenieść w bezpieczne miejsce Emotikon: Mrugający Z żoną zerwaliśmy się na równe nogi, by poodłączać urządzenia. Licho nie śpi Emotikon: Język

@Wojciech , było tego sporo w niektórych zakątkach kraju i jeszcze są niektórzy w głębokiej traumie. Współczuję poszkodowanym Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim  ja na noc wyłączam wszelki sprzęt z prądu i anteny odłączam, kabel od netu też wypinam, licho nie śpi, sprzętu kupa i drogiego, były by spore straty. Współczuję tym co przeżyli ten pogodowy żywioł.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , jestem ciekaw, czy "śpiący na kasiorce" Emotikon: Mrugający (może nie wszyscy), odłączają też alarmy. Może wypuszczają sforę psów, jak to często miałem okazję obserwować u jednego biznesmena, kiedy bywałem w trasie.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim  u mnie na osiedlu alarmy w czasie burz i wichur wyją jak i psy co niektórych, ups.... moja Axa też trochę wyje, chyba ze strachu, bo szybko milknie, ja pieska nie zamykam na noc, ma kojec otwarty, jakby co pogoni złodzieja, alarmu nie mam, bo ja skromny obywatel 😉