Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Gdzie Orange nie może tam inny Operator pomoże 🙂

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

A jaki to operator?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Bardziej elastyczny skłonny do negocjacji przenioslem 9 numerow zostaly jescze 3 placilem 700 zł co miesiac ale nadal dla orange nie bylem partnerem do negocjacji 🙂 wiec poszukalem kogos bardziej elastycznego ktory sie zgodzil na to co chcialem  rada dla wszystkich rozgladajcie sie po innych operatorach 12 lat z orange i narazie trzeba odpoczac 🙂 przedstawione oferty telefonow byly drozsze niz w sklepach rtv agd  o jakies 300 zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

A czy dostałeś coś więcej niż to co jest na stronie www danego operatora? czy po prostu trafiłeś na bardziej kumatego sprzedawce, który dopasował to co jest pod Ciebie?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Potrzebowalem 1500 Gb i lejek dopiero po 60 Gb na numerze ktory zrobil duzy ruch a nie jak w orange przekroczylem 25 gb dziennie to mialem lejek na wszystkich internetach mobilnych wiec jest ok nie ma tego na stronie operatora zobaczymy czy orange dalej mi nic nie da to wszystko przeniose  i juz skoro maja nadmiar klientow 🙂 ale chyba po statystykach kolejny kwartal na minusie


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Wyjaśnienie hasła znajdziesz tutaj https://www.orange.pl/lp/siecnr1

Głównie dotyczy to największej liczby klientów usług mobilnych i stacjonarnych (łącznie). Tego Orange nikt długo nie zabierze.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

uwaga uwaga za przedluzenie orange love stacjonarne ( telefon telewizja telefon komorkowy i orange love 4g( telefon komorkowy internet mobilny)  dostalem propozycje 3 GB wiecej na telefon kiedy mam 100 gb do wykorzystania na telefonach obecnie i tel drozszy o 100 zł niz jakbym go kupil w media market super oferta utrzymaniowa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Masz w love 100 GB z pełną prędkością na wszystkie numery?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

tak na wszystkie numery komorkowe i na pojedynczych dodatkowo mam po 5 gb mam 3 numery komorkowe wiec starcza mi w sumie 115 gb plus mam dwa razy po 250 internet domowy i tam tez jest 200 gb do wykorzystania przez wszystkie numery a oni mi plus 3 gb 🙂