Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 9
  • 0

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

Czyli z tego co rozumiem, mam próbować przekonać starszych ludzi którzy nie będą z tego korzystać do rozmów, widzę że nic z tego nie będzie, mój argument o skrzynce z światłowodem nie został nawt wzięty pod uwagę tak samo w salonie, czyli dalej nic


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

Żaden operator nie wejdzie bez zgody właściciela. Poza tym jeśli to starzy ludzie to naprawdę każdy sam się zajmuje odśnieżaniem w zimę? Nie macie administracji?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 9
  • 0

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

Co ma odśnieżanie do internetu? Może źle się wyraziłem nie starzy niedolezni dziadkowie tylko ludzie starsi którzy mają internet w telefonie i im nie zależy.

Z resztą nie ważne głową muru nie przebije, dowiedziałem się co miałem się dowiedzieć i utrwaliłem się w swoich przekonaniach. 

5m przewodu nie możliwe do ułożenia, bo innna brama/adres 😞

Pozdrawiam 

Anonim

Nie dotyczy

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

@Teeka  to weż sprawy w swoje ręce, stań się przedstawicielem wspólnoty, wtedy pismo do Operatorów coś będzie znaczyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

Tak samo jak odśnieżaniem to regulacja dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej powinna zajmować się wyznaczona osoba. Jak jej nie ma, to żaden operator nie zainwestuje kasy - bo za kilka miesięcy ktoś zmieni zdanie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 9
  • 0

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

Dziękuję za propozycję, jednak taki przedstawiciel już jest, skoro do tej pory nic w tej sprawie się nie ruszyło to nadzieji już nie ma, prędzej się przeprowadzę niz cokolwiek by się miało ruszyć do przodu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

A kontaktowałeś się z nim by wystąpił do operatorów?
Anonim

Nie dotyczy

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

@Teeka  to on powinien wystosować pismo, lub do salonu uderzyć, pewnie kilku chętnych się znajdzie na światłowód, wtedy masz szansę na szybkie łącze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

W salonie nic się nie załatwi. Jeśli administrator zna się na robocie, to wie gdzie się skontaktować.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

5m do skrzynki a i tak nikt nie chce podłaczyć usługi

@TeekaTu nikt ci konkretnej daty, czy odpowiedzi co należy zrobić nie poda...Możemy naprowadzać na trop, na rozwiązania tego problemu, które prześledziliśmy u naszych forumowiczów . Nie ma gotowej recepty na to, że operator mając 4 budynki przyklejone do siebie robi inwestycję w jednym z nich. Adres jest adres. W bazie danych obiektów z dostępem go nie ma i koniec. Nie wywrzesz żadnego nacisku na Operatora. tym bardziej przez nas..Wpłyń na opiekuna w Orange, niech wystosuje zapotrzebowanie na "dorejonizowanie"  (chłopaki nie krzyczcie) zgodnie z zamówieniem i już. On może, my nie. Pisz (nawet do Skierniewic, bo ślad to ślad, a samo nie przyjdzie), dzwoń, sprawdzaj. jedno wiem-nie składaj broni, bo nic nie będziesz miał...