Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

17 pominiętych domów

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

Witam, co mam zrobić adres Zarosie 27 Kraków; 17 domów jednorodzinnych i orange od 2 lat obiecujący światłowód "za 4 miesiące". Osiedle jest otoczone dostępem jest białą plamą.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

17 pominiętych domów

@Oczekiwacz

Czy zgłaszane było jako biała plama? Czy wypelnialiście deklarację dostępu do FTTH

Na jakiej podstawie obiecują i dlaczego akurat za 4 miesiące? Czy w rejonie jest FTTH?

Jak wygląda podbudowa techniczna na osiedlu? Deweloper zbudował kanalizację czy orurowania do domów i skrzynkę / studnie zbiorczą dla osiedla? Jakie macie teraz usługi?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

54 ODPOW. 54

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

17 pominiętych domów

@Oczekiwacz

Czy zgłaszane było jako biała plama? Czy wypelnialiście deklarację dostępu do FTTH

Na jakiej podstawie obiecują i dlaczego akurat za 4 miesiące? Czy w rejonie jest FTTH?

Jak wygląda podbudowa techniczna na osiedlu? Deweloper zbudował kanalizację czy orurowania do domów i skrzynkę / studnie zbiorczą dla osiedla? Jakie macie teraz usługi?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13@@ 30 metrów dalej jest dostęp do ftth od 2 lat orange na infolinii opowiada "za 5 miesięcy będzie dostęp" tylko że to za każdym razem jest inny termin


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13 jest dostęp do neostrady i jakieś studzienki orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

17 pominiętych domów

@Oczekiwacz Czy kable do domu wchodzą pod ziemią? Czy jesteście ujęci w POPC? Staram się wybadać z jakiego rodzaju inwestycji Was będą podłączać...własnej czy unijnej. Szkoda, że tu dziś takie pustki, bo są spece od wyszukiwania tych inwestycji. Poczekaj, sprawdzimy


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13 chyba pod ziemią, nie wiem jakie tu mają być inwestycje; z mojej perspektywy to nawet kanały mają jest jakaś skrzynka od neostrady i studzienki chyba 2


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13 jak sprawdzić to popc? Nie jestem w temacie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

17 pominiętych domów

Tu jest mapa z adresami przyłączanymi w ramach POPC
https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

17 pominiętych domów

Przejrzałem okolicę na mapach google i muszę Cię zmartwić. Sieć miedziana leci tylko po słupach elektrycznych i kończy się przy Zarosie 23. Zdjęcia jednak pochodzą z 2013 roku i stan obecny może się różnić. Jeśli wybudowano kanalizację w kierunku bramy wjazdowej i na terenie osiedla domków to jest szansa. Jeśli nie to raczej zapomnij. 

Ostatni słupOstatni słup


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

17 pominiętych domów

@OczekiwaczTo przecież można sprawdzić. napisałeś, że neo po miedzi na osiedlu jest. Musi więc być nawiązanie do infrastruktury Orange. Kwestia prześledzenia tych studni...One łączą się przeważnie pod kątem prostym i tworzą linię do głównych ulic, gdzie schodzą się w takie większe studnie 100/80 (coś w tym wymiarze-jedna pokrywa) które są studniami dla magistrali. Zrób sobie wycieczkę i narysuj plan. Będziesz mniej więcej wiedział, czy macie jako osiedle połączenie z okolicznym FTTH. Ważne, abyś zobaczył, gdzie najbliżej tego Waszego wyjścia z osiedla jest FTTH i w jakiej technologii jest realizowane (słupki czy duże słupy). Wiedza to zawsze coś do rozmowy z operatorem...