Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Witam,

 

Właśnie tydzień temu do mojej kamienicy podciągnęli światłowód. Jenak w systemie ni zrobiono aktualizacji dla wszystkich lokali. Po złożeniu zamówienia, pani konsultantka z infolinii powiedziała, że dla mojego lokalu nie może w systemie wprowadzić takiej usługi wobec powyższego nie ma możliwości technicznych. Jest to ewidentną bzdurą bo w kamienicy są 4 lokale a puszka wejściowa do budynku znajduje się 2 metry od mojego lokalu. Czy ktoś wie gdzie i jak można zmieć / poprawić przypisanie tych informacji do lokali w budynku w którym jest już światłowód?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 1

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Strona a systemy Orange niestety nie zawsze dobrze współpracują. Dlatego zachęcam Cię do podejścia do salonu i sprawdzenia jak to wygląda w systemach. Najlepiej podaj też adres sąsiada oraz swój, podając dokładnie nr domu oraz lokalu. Jeżeli faktycznie się okaże, że u Ciebie światłowodu nie da się podłączyć a u sąsiada tak - złóż od razu pisemko, niech pracownik wyśle na BOK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Szukaj lokalnych doradców. Być może instalacja czeka jeszcze na odbiór.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

A gdzie mogę znaleźć lokalnych doradców?

U sąsiada z pierwszego piętra internet po szkle już hula.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 1

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Podejdź do najbliższego salonu Orange, podaj adres. Uzyskasz informację na kiedy jest planowane zakończenie inwestycji. Sama instalacja w budynku to niestety jeszcze za mało aby móc wprowadzić jakiekolwiek zamówienie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Zamówienie mogę złożyć na stronie i nie muszę iść do salonu. Zamówienie jest przyjmowane bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Problem zaczyna na etapie konsultantki potwierdzającej zamówienie. Próbując wprowadzić zamówienie do jakiegoś wewnętrznego systemu Orange nie może tego zrobić dla mojego lokalu. Dla innego może. Numery i oznaczenia które podaje mi przez telefon nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Ktoś musiałby zrobić korektę w systemie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 1

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Strona a systemy Orange niestety nie zawsze dobrze współpracują. Dlatego zachęcam Cię do podejścia do salonu i sprawdzenia jak to wygląda w systemach. Najlepiej podaj też adres sąsiada oraz swój, podając dokładnie nr domu oraz lokalu. Jeżeli faktycznie się okaże, że u Ciebie światłowodu nie da się podłączyć a u sąsiada tak - złóż od razu pisemko, niech pracownik wyśle na BOK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

A mam dosyć niedyskretne pytanie: miałeś kiedyś windykację w Orange?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Nie nie miałem żadnej, nie tylko od Orange. Problem nie dotyczy mojej osoby a błędnych / niekompletnych informacji w wewnętrznych systemach Orange i braku wiedzy / umiejętności po stronie konsultantów na infolinii, jak to wyprostować.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Spróbuję ścieżki z wizytą w salonie. Może taki sposób będzie dobry by ruszyły się korporacyjne tryby.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

światłowód w budynku a brak technicznych możliwości w do lokalu

Zgodnie z sugestią Matson-a (dzięki), poszedłem do salonu.i na poniedziałek mam umówionych monterów..

Dam znać ja już podłączą.