Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód paranoja


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

światłowód paranoja


@PARANOJAnapisał(-a)

@Internet_popc  do orange składałes deklarację? A sieć budowana w ramach POPC? 

Haha i uważasz że jakaś deklaracja miała wpływ na to że masz ftth? 😜😜😜


Po pierwsze to nie mam jeszcze, tylko jestem na liście jako do przyłączenia, a z adresów w mojej miejscowości tego szczęścia zaznało może 10% adresów, więc może to przypadek albo cud.

Składałem kilka deklaracji, w tym taką do unii światłowodowej, nie było to tylko do orange.

Dowodu nie mam na to, że akurat co coś pomogło, możemy tylko spekulować.

 

Co do autora tematu i strony UKE, lepiej pobrać plik xls, i tam sa dokładne adresy, bo z tej mapki trudno dokładnie oczytać o jaki adres chodzi, jest w niskiej rozdzielczości.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

światłowód paranoja


@abier2napisał(-a)

Dziekuję @Internet_popc za link do tej mapy, sprawdziłem i niby mój adres (lokalizacja bardzo zbliżona do rzeczywistej) jest z kropką na jasny fiolet co sie czyta jako "do 12.2023".

 


Nie patrz na kropki tylko pobierz plik "dane szczegółowe" i znajdź tam swój adres. Wszystko jest opisane czy adres jest jako czarna plama czy też przewidziany do POPC. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

światłowód paranoja

pobrałem ten plik z adresami, mojego adresu nie ma nigdzie, mimo że 2 razy składałem deklaracje do gminy, dwa razy upominałem sie przy przedłużaniu umowy z orange, kilka adresów tuz koło mnie w planach popc 😞


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

światłowód paranoja

@abier2 To współczuję 😔