Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód odmowa


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

światłowód odmowa

Czy wiecie jak to możliwe, że zgodnie z mapkami i stroną Orange online oraz obsługi telefonicznej jest możliwość podłączenia światłowodu a po wizycie montera Orange twierdzi że nie opłaca się mnie podłączać?

Przecież to jakaś paranoja. Przyjęli zamówienie, cierpliwie czekałem 15 dni na montera, który nie zjawił się wcale w podanym terminie tylko zadzwonił później że nie da się podłączyć.

Więc według systemu można podłączyć ale się nie opłaca. Pierwszy raz się z tak dziwną sytuacją spotkałem.

Wiem, że studzienkę do podłączenia mam ok 50cm od ogrodzenia mojej posesji. Nawet nie wiem jak jeszcze można poprowadzić bo monter się nie pofatygował z wizytą.

Mój adres to Bydgoszcz ul.Uklejowa 2. Czy macie jakąś możliwość zweryfikowania o co w tym chodzi?

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

światłowód odmowa

Urok domków jednorodzinnych. Nie wszędzie się im opłaca, choć w Toruniu niektóre osiedla podłączają bez problemu...

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

światłowód odmowa

Ja mam bardziej wrażenie że monterowi się nie chce.

Dlaczego wówczas wprowadzają w błąd wcześniej i informują że podłączą i nawet zamówienie potwierdzają


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

światłowód odmowa

Bo systemy systemami, ale czasem okazuje się że coś nie jest dograne na 100%. na BOK zwykle możesz poznać przyczynę BMT.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

światłowód odmowa

Zgłoś do BOK...

Edit: heh, 😉 @Piotrekk85, 15sec szybszy 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

światłowód odmowa

a powiedzieli Ci co wprowadzaja Tobie zamowienie ze najpierw przyjadzie monter  na miejsce i stwierdzi czy faktycznie da sie podlaczyc? podlaczyc mozna kazde miejsce tylko za jakie pieniadze?

gdyby byla linia napowietrzna to pewnie by to zrobili


Zespół Nasz Orange
  • 2963
  • 12144
  • 151

światłowód odmowa

@bodolek

czy któraś z udzielonych wyżej odpowiedzi była pomocna? Jeśli tak, to zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.