Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zwoje na słupie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Hej, właśnie technicy z teltechu montują zwoje ze światłem u mnie na ulicy z programu popc, pan zamontował u mnie 2 zwoje, same kable bez skrzyneczki, górna w ogóle nie nawinięte na zaczepy tzn tylko takiej kółko powieszone, a dolna normalnie światłowód jest nawinięty.

 

pytanie brzmi czy jak panowie będą to spawać, bo włókna są widoczne a kable nie są niczym połączone to estetykę trochę poprawia i będzie to jako tako wyglądać, czy będzie tak jak jest ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód zwoje na słupie

@Anonim zapas jest po to robiony, żeby podczas spawania nie wchodzić na słup ze spawarką. Po odwinięciu pospawają światłowody na ziemi, gdzie jest wygodniej, a później wszystko zostanie ponownie nawinięte na uchwyty. Mogą później pozakrywać lub zostawić w takiej postaci.

Poczekaj na efekt końcowy i będzie dokładnie wiadomo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

42 ODPOW. 42
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

@Anonim  to tylko przygotowanie pod instalacje, potem skrzynki powieszą i ogarną instalację, będzie wyglądać jak trzeba 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Tak wygląda słup naprzeciwko mojego domu, kilka cm od ogrodzenia 🙂

 

Co o tym myslicie ?

 

large.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

Brakuje splitterów.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Woah, to to ja wiem 😄 Chodzi o estetyke, zapas kabla, który jest malutki i ogółem o całość 😄

 

póki co troche bida


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

To co jest zakręcone to zapas,do splittera jeden kabel , a od splittera cała masa kabli napowietrznie. I wszystko.

 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Wszystko wiem, pytam sie tylko czy ogarną estetyke tego, skrzynki ogarna na 2 wieszakach czy tylko na jednym, bo poki co srednio to wyglada 😛 ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

Powinieneś się cieszyć, bo to jeden z ostatnich etapów podłączania. a wygląd? Ma działać, na resztę, w szczególności na wygląd-estetytę nie masz wpływu.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód zwoje na słupie

@Anonim zapas jest po to robiony, żeby podczas spawania nie wchodzić na słup ze spawarką. Po odwinięciu pospawają światłowody na ziemi, gdzie jest wygodniej, a później wszystko zostanie ponownie nawinięte na uchwyty. Mogą później pozakrywać lub zostawić w takiej postaci.

Poczekaj na efekt końcowy i będzie dokładnie wiadomo. 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Okej, będę czekać, ciekawe kiedy to zrobią 😄