Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zwoje na słupie

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód zwoje na słupie

Jeszcze mufa o ile nie mam jej wcześniej. Ale jak masz już włókno to jest bardzo dobrze 🙂 kwestia dni aż Cię podepną

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

dobra wiem o co chodzi i dlaczego tak mało kabla, po prostu jeszcze nie przelozyli kabli ze słupa na słóp tzn pozakładali tylko zapasy na stelarz a nie ma zapasu tego głównego światłowodu, który leci od słupa do słupa, przynajmnieij tak mi sie wydaje 😛

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

nie wiem czy to zauwazyliscie ale z tych zwojów wychodzą tylko cieniutkie kable dostępowe, a nie te grubsze zewnetrzne, które lecą linią napowietrzną, zauwazyliscie ?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

ze słupa na słup nadal ida tylko kable miedziane


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

Mam u siebie identyczną sytuacje, musisz czekać dopóki Orange odda twoją lokalizacje. Widać, że już jest gotowe lub zostały ostatnie prace 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Ale na zdjęciu widać, ze kable jeszcze ze słupa na słup nie sa przewieszone, nadal jest z tego co widze jeden kabel miedziany. Tak jakby same zapasy swiatla powiesili, a np jutro dopiero poprzewieszali by normalny grubszy kabel ze slupa na słup ?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Zauwaz ze od prawej strony idzie tylko miedziak, bez światła ?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Na innych ulicach są grubsze te zwoje z grubsyzmi kablami, tak jakby u mnie tego światła zewnetrzneego nie było


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Światłowód zwoje na słupie

Będziesz miał tak jak jest teraz. Dołożą ci do miedzi cieńki światłowód do budynku. Tak to wyglądało w mojej sytuacji. Słup u mnie wygląda identycznie, miedz z niego idzie i światłowód.

 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód zwoje na słupie

Rozumiem stary, czyli beda jeszcze kladli ten troche grubszy niz dostepowy do domu na słupy ta ?