Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zwoje na słupie

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Hej, właśnie technicy z teltechu montują zwoje ze światłem u mnie na ulicy z programu popc, pan zamontował u mnie 2 zwoje, same kable bez skrzyneczki, górna w ogóle nie nawinięte na zaczepy tzn tylko takiej kółko powieszone, a dolna normalnie światłowód jest nawinięty.

pytanie brzmi czy jak panowie będą to spawać, bo włókna są widoczne a kable nie są niczym połączone to estetykę trochę poprawia i będzie to jako tako wyglądać, czy będzie tak jak jest ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7528
  • 11958
  • 214

@Konto usunięte zapas jest po to robiony, żeby podczas spawania nie wchodzić na słup ze spawarką. Po odwinięciu pospawają światłowody na ziemi, gdzie jest wygodniej, a później wszystko zostanie ponownie nawinięte na uchwyty. Mogą później pozakrywać lub zostawić w takiej postaci.

Poczekaj na efekt końcowy i będzie dokładnie wiadomo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4626
  • 7216
  • 154

@Konto usunięte  to tylko przygotowanie pod instalacje, potem skrzynki powieszą i ogarną instalację, będzie wyglądać jak trzeba 🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Tak wygląda słup naprzeciwko mojego domu, kilka cm od ogrodzenia 🙂

Co o tym myslicie ?

large.jpg

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 534
  • 214
  • 2

Brakuje splitterów.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Woah, to to ja wiem 😄 Chodzi o estetyke, zapas kabla, który jest malutki i ogółem o całość 😄

póki co troche bida

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 534
  • 214
  • 2

To co jest zakręcone to zapas,do splittera jeden kabel , a od splittera cała masa kabli napowietrznie. I wszystko.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Wszystko wiem, pytam sie tylko czy ogarną estetyke tego, skrzynki ogarna na 2 wieszakach czy tylko na jednym, bo poki co srednio to wyglada 😛 ?

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 534
  • 214
  • 2

Powinieneś się cieszyć, bo to jeden z ostatnich etapów podłączania. a wygląd? Ma działać, na resztę, w szczególności na wygląd-estetytę nie masz wpływu.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7528
  • 11958
  • 214

@Konto usunięte zapas jest po to robiony, żeby podczas spawania nie wchodzić na słup ze spawarką. Po odwinięciu pospawają światłowody na ziemi, gdzie jest wygodniej, a później wszystko zostanie ponownie nawinięte na uchwyty. Mogą później pozakrywać lub zostawić w takiej postaci.

Poczekaj na efekt końcowy i będzie dokładnie wiadomo. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Okej, będę czekać, ciekawe kiedy to zrobią 😄