Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zielona góra chynów

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

Witam

mam pytanie bo na popc2 pisze że jest dofinansowany adres kuzynki która mieszka najdalej
a na samej dębowej pod moim z moim domem, domem cioci, domem kuzynki, domem wujka, razem są z 4 domy wolnostojące (2 na jednej działce, 2 osobno)
 
 
Pani z tp teltech napisała że moj dom(mimo że od słupa będzie metr odległości do mojego domu xD) nie zostanie podłączone, a dom kuzynki (mimo że muszą przez moją działkę się przekopywać :D, z kolei w salonie orange mi mówili że zostanie podłączone

Bez nazwy-1.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód zielona góra chynów

@MatixerPL Nie prowadza konsultacji niestety. Nie badają zapotrzebowania. Ja bym się cieszył, gdyby większość sąsiadów zrezygnowała z przyłączy, bo więcej rezerw zostanie na dołączanie w miarę istniejących zasobów w drugiej turze

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód zielona góra chynów

tak jak piszesz. to by sie zgadzalo 😋


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

Ja się zdziwię jak w końcu w orange trafie na osobę która "coś wie" xD


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód zielona góra chynów

@MatixerPL  brałbym pod uwage to co powiedziala pani z tp teltech.
salon dostanie zakres budynkowy przed oddaniem wiec dopiero wtedy beda wiedziec czy Twoj dom zostal ujety czy tez nie. ale do tego czasu juz sam bedziesz widzial czy dociagneli Ci kabel 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

co najlepsze żeby kuzynce podłączyć, to muszą się o zgodę mnie pytać, bo światło do niej będzie musiało przez moją działkę przechodzić, co najlepsze zgłaszałem do POPC2 swój adres, a ujęli adres kuzynki xD


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód zielona góra chynów

zglaszac sobie mozna bo i tak to nie ma wiekszego znaczenia.
ja bym zrobil tak.
ok daje zgode na przejscie przez moja dzialke ale wybudujcie mi przylacze.
moze uda sie pozniej zalatwic kwestie formalne. bo nie ma co liczyc ze od razu dostanie sie usluge.
za to technicznie masz prawie gotowca.

mozesz sie rowniez pomodlic o to aby twoj adres znalazl w kolejnym konkursie popc


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

jeszcze 1 pytanie xD, bo jak mówiłem teoretycznie są 4 domy, to jak w popc jest 1 adres( a w nim 1 dom z osobnym adresem przykładowo masz dwa domy na Ulica 11 oraz jeden dom który ma 2 adresy 11A i 11A/1 xD

to teoretycznie ogólnie by musiały być 4 przyłącza pod każdy adres, żeby każdy miał?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód zielona góra chynów

Cześć,

 

Warto też sprawdzić czy doprowadzenie kabla do domu kuzynki może się odbyć tylko przez Twoją działkę. Jeśli nie ma innej drogi (np. z ulicy po prawej stronie planu) wykonawca musi się liczyć z Twoją zgodą. Zawsze można powiedzieć, że uzależniasz wykonanie prac od dołączenia usługi również Tobie. Nie będziesz jednak uniemożliwiał skorzystania kuzynce, jeśli obojgu nie założą. Jeżeli żyjecie w zgodzie zawsze możesz pociągnąć kabel eth przy światłowodzie i dopóki nie wyjaśnisz sprawy Swojej instalacji...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód zielona góra chynów

@MatixerPL  jeden adres to jeden nr budynku. Budynek może mieć np zakres lokalowy 1-3. I do takiego budynku masz doprowadzone 3 kable = 3 usługi do założenia.

Dwa budynki to dwa różne adresy.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

Kapibara_0-1595444998161.png

Ktoś kto zgłaszał adresy do POPC na Chynowie chyba rozwiesił mapę i rzucał lotkami, ulica Dębowa z samymi domami min. 30 lat i tak wiele nie zakwalifikowali. Oczywiście jest to ulica białej plamy bo jest na niej tylko neo 10Mb.