Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze

Dzień Dobry chciałbym się zapytać czy jest lub będzie możliwość podłączenia światłowodu w Powiecie Kłodzkim a miejscowość to Przygórze, mieszkam tu od.niedawna a jak pytałem sąsiadów to nikt nic nie wie, bardzo proszę o informację w tym temacie.

 

_________

* Doprecyzowałem tytuł tematu - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53389
  • 620

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze

@petro266Jest tam światłowód. Według mapy zasięgu Orange https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

na zweryfikowanych przeze mnie numerach budynków jest zasięg dla 1Gb/sek , a więc infrastruktura Orange


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze

@petro266  spróbuj złożyć zamówienie na światłowód w Orange, a dowiesz się czy jesteś w zasięgu usługi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze

Postaram się złożyć zamówienie, a z tego co wiem jest tu jakiś  zakład produkcyjny i pewnie on ma światłowód a w głębi wioski ludzie mają internet radiowy od lokalnego dostawcy.

 

________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53389
  • 620

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze

@petro266  z tego co zetknąłem to nie jeden dom jest w zasięgu, a więc pracę masowe. Przejdź się na spacer główna ulicą wypatrując słupów z charakterystycznymi krzyżakami i krążkami zapasu kabli oraz puszkami OPP. Będziesz sam widział podwieszki 

Jeśli nie napowietrzanie, to doziemnie i tu z kolei widać słupki z oznaczeniem OPP i logiem Orange 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Światłowód w powiecie kłodzkim w miejscowości Przygórze


@petro266napisał(-a)

Dzień Dobry chciałbym się zapytać czy jest lub będzie możliwość podłączenia światłowodu w Powiecie Kłodzkim a miejscowość to Przygórze, mieszkam tu od.niedawna a jak pytałem sąsiadów to nikt nic nie wie, bardzo proszę o informację w tym temacie.

 

_________

* Doprecyzowałem tytuł tematu - Wiktor


ma być
musisz się uzbroić w cierpliwość