Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Witam. Mam pytanie.....Na początku maja widziałem ekipę techniczną która kładła jakieś kable do studzienek TP na mojej ulicy....Czy jest możliwe że to światłowód?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód w Szczecinie Dąbiu


mastur napisał(-a):

Mam jeszcze pytanie.....Jak już światłowód zostanie położony w to jest przeprowadzany test......ile może trwać? Kilka miesięcy..?


@mastur  nie sądzę żeby były prowadzone tak długotrwałe testy... o ile w ogóle jakieś. Chociaż trzeba wiedzieć, że faktycznie może trochę potrwać od fizycznego podłączenia wiązki, do odbioru danej części infrastruktury, a potem do końcowych podłączeń do klientów... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

@masturA jak one wyglądały?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Kolor pomarańczowy......i takie same kable widziałem jak instalowany był przy blokach pod koniec 2016 roku i na początku.....A moja ulica to Wrzesińska

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Może kontakt z http://www.tpteltech.pl/kontakt.html Ci pomoże - to firma która przeważnie buduje dla Orange sieć 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Niestety TPTelTech zwykle nie udziela informacji. Aktualny zasięg sprawdzisz na http://orange.pl/zasieg
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Aktualny tak....ale koledze nie o to chodzi 😉 Ja bym jednak spróbował podpytać, może pracownicy lokalnych salonów Orange coś wiedzą???

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Trzeba się pogodzić, że Orange nie udostępnia takich planów. A odsyłania od Annasza do Kajfasza powoduje tylko irytację....

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

No niestety nie ma na mojej ulicy...........ale 300m dalej już jest.......trochę to wkurzające 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

A może warto udzielać takich informacji by potencjalni klienci zaczekali i skorzystali z oferty Orange a nie konkurencji.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Nie jesteśmy decyzyjni. Na dziś info nie ma. Poza tym warto pamiętać, że wiele może się może zmienić w planach.