Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

To morze była to konkurencja?.......Bo kilka dni temu widziałem znowu samochód i w środku kable pomarańczowe podłączone do jakiegoś urządzenia.....Nie pisał bym tyle gdyby nie to że 300-400m odemnie światłowód jest a u mnie nie ma i ciężko się coś dowiedzieć to trochę frustrujące

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w Szczecinie Dąbiu


mastur napisał(-a):

No niestety nie ma na mojej ulicy...........ale 300m dalej już jest.......trochę to wkurzające 


@masturJa widzę już koło siebie 140 m Emotikon: Smutny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Człowiek uczy się na błedach...........a mogłem się zapytać tej ekipy czy to jest światłowód....pff


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

Mam jeszcze pytanie.....Jak już światłowód zostanie położony w to jest przeprowadzany test......ile może trwać? Kilka miesięcy..?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód w Szczecinie Dąbiu


mastur napisał(-a):

Mam jeszcze pytanie.....Jak już światłowód zostanie położony w to jest przeprowadzany test......ile może trwać? Kilka miesięcy..?


@mastur  nie sądzę żeby były prowadzone tak długotrwałe testy... o ile w ogóle jakieś. Chociaż trzeba wiedzieć, że faktycznie może trochę potrwać od fizycznego podłączenia wiązki, do odbioru danej części infrastruktury, a potem do końcowych podłączeń do klientów... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód w Szczecinie Dąbiu

@masturdzięki za "rozwiązanie" chociaż, czy jest nim na pewno to co pisałem o tym jak widzę szanse na szybkie zejście do klientów 😉 Wiesz, z drugiej strony, niezależnie od tego czy jest to światło od Orange czy innego dostawcy... przecież każdemu zależy na dochodzie, a ten generują klienci 😉 więc myślę, że podłączenia do istniejącej wiązki realizowane będą tak szybko jak się da... poczekaj trochę znajdzie się ktoś kto będzie pytał, szukał komu by to podłączyć, o ile jest przeznaczone pod komerycjne użycie na przyłącza do odbiorców.