Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

Dzień dobry,

w ciągu ostatnich miesięcy w pobliżu mojego jednorodzinnego domu trwały prace modernizacyjne - poprowadzono światłowód. Byłem szczęśliwy, gdyż od wielu lat jako klient Orange proszę o instalację owej infrastruktury. Niestety, prace się skończyły, światłowód podłączono moim sąsiadom, a mi nie mimo, że jestem oddalony od nich o kilkanaście metrów. Kontakt z lokalnym salonem Waszej Firmy poskutkował tym, że dowiedziałem się iż, lokalny agent roznosił ulotki z informacją o możliwości podłączenia się do światłowodu. W mojej skrzynce żadna się nie znalazła - skrzynka jest szczelna i nigdy nie ginęły z nie listy - wniosek nie doniesiono mi ulotki. 
Biorąc pod uwagę, że po raz kolejny oczekiwanie na Internet na miarę naszych czasów nieznośnie się przedłuża, a ja jestem wieloletnim lojalnym klientem Waszej Firmy uprzejmie proszę o rozwiązanie mojego problemu.

 

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21526
  • 173

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

@A-Sprawiedliwy 

Ale rozumiesz, że tutaj tylko do innych klientów Orange ten Twój apel dotarł, nie do operatora?

Składaj zamówienie wszystkimi możliwymi kanałami, to jedyne co można Ci doradzić.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

Rozumiem,
kontaktowałem się za pomocą poczty, telefonicznie. Polecacie Państwo jeszcze jakieś metody kontaktu? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

@A-Sprawiedliwy Z tego co wyszukałem, to nie jest POPC. Sprawdź na stronie UKE UKE - Wyszukiwarka jaka to inwestycja. Może ze środków własnych Orange? Jeśli tak, to warto napisać do Skierniewic o dorejonizowanie adresu 

 Pisz do Skierniewic (Orange Polska S.A.. ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice) pismo poleconym o dorejonizowanie Twojego budynku

Możesz o to samo zapytać (dorejonizowanie) w telepunkcie i na infolinii i zgłosić to dodatkowo. Możesz próbować złapać wykonawców inwestycji i podpytać o szczegóły- telefon kontaktowy do kierownika itp

Im więcej podejmiesz kroków w sprawie, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7528
  • 28

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

To nie dlatego nie dostałeś ulotki od agenta, bo zginęła, tylko agent Ci jej nie wrzucił, bo nie miał Ciebie na rozdzielniku, a nie miał, bo Twój punkt adresowy nie był objęty projektem rozbudowy. Pewnie było to z projektu POPC? Wiele takich przypadków było tu opisanych na forum, nie wyłączając mojego. Musisz być wytrwały i sobie to wychodzić. Magiczne słowo, które czasem działa, choć niektórzy przeczą jego magii, a nawet istnieniu, to "dorejonizowanie".

 

PS.

@agat13  jak zwykle był szybszy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - podczas prac modernizacyjnych podłączono sąsiadów, a mnie nie

@pirenej  oddaje Ci pierwszeństwo.  Treść przekazu ta sama..