Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

Dzisiaj mój adres pojawił się w Hurcie Orange i ma być ponoć udostępniony w ciągu co najmniej 30 dni. Ile u Was czasu zajęło od pojawienia się adresu na tej liście, a rzeczywistym podłączeniem do sieci?

Z góry dzięki za info! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2021!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

O to ja poszukam może mój będzie. 

Podrzuć link proszę  🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

Chyba tutaj w zakładce "Informacje ogólne dla POPC II"
https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

U mnie, po podaniu adresu na liście, w około 2 miesiące miałem światłowód w domu 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 29
  • 0

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

U mnie jak podprowadzili światłowód pod dom w październiku tak nigdzie nie widziałem, żeby mój numer ukazał się na jakiejś z tych list na stronie hurt-orange. Strasznie się ociągają pod przykrywką ,,koronawirusa", ale coż, to Polska i takie sytuacje są na porządku dziennym. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

Na razie cisza. Dodatkowo zauważyłem, że firma Orange zamknęła adresy e-mail do kontaktu odnośnie POPC. Czy to już koniec inwestycji? Ktoś coś wie? Ciekawe czy dokończą u mnie prace. Wszystko jest oprócz skrzynki na budynku (skrzynka na ulicy jest).


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

Zapytaj w salonie z początkiem lutego czy już możesz zamawiać usługę na swoim adresie. Jeśli tak to pojawi się ekipa instalatorów i będziesz musiał jeszcze podpisać dwie umowy. Jedna na usługę a druga na udostępnienie nieruchomości. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

Cóż niedaleko mojego osiedla do 4 budynków w lesie pociągnęli kanalizację kablową już ponad rok temu i usług tam ludzie nie mają jeszcze. Całe Orange niekończące się inwestycje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

U mnie światłowód już w budynku. Jak u Was? Teraz pozostało oczekiwać na technika i uruchomienie usługi.

Najchętniej podpisałbym umowę dopiero w czerwcu bo kończy mi się umowa z obecnym operatorem, ale boję się, że mogą być później problemy z uruchomieniem usługi. Pojawiały się posty na forum sugerujące, abym od razu brał światłowód bo mogą być problemy. Dodam, że na mojej ulicy widzę, że chyba tylko ja jak na razie wyraziłem zgodę na światłowód bo u nikogo więcej ekipa nie działała na posesji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód od Orange POPC2 - etapy prac i czas

u mnie dalej głucho jak w puszczy...

co prawda do najbliższego OPP mam 150 metrów w linii prostej, jak i po przekątnej ale na razie nie mam się co nastawiać raczej 😉