Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód, krok drugi i trzeci


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Światłowód, krok drugi i trzeci

Cześć, na przełomie listopada i grudnia pisałem listy do Skierniewic, w sprawie podłączenia stwiatlowodu, sytuacja, która powtarza się w wielu wątkach, 1);na ulicy światłowód jest z programu popc, 2)inwestycja budowy domu na działce po zakończeniu programu 3) w wyniku czego pominięcie budynku. 

 

  • Listy pisałem w różnych formach z prośbą o dorejonizowanie, oraz dorejonizowanie ze współfinansowaniem inwestycji światłowodu, gdzie w odpowiedzi otrzymałem odmowę na pismo z listopada o samo dorejonizowanie, gdzie kilka dni później otrzymałem telefon od technika, który zadzwonił do mnie i powiedział, że kolejne pismo które otrzymali zawierało słowo "współfinansowanie inwestycji" i dzięki temu Orange wysyła go drugi raz (za pierwszym razem nawet nie wiedziałem że był technik) w celu wyceny inwestycji i przekazania do działu inwestycji, gdzie z rozmowy się dowiedziałem jak i na stronie Orange było napisane, że odpowiedź będzie przekazana od 2 do 3 miesięcy. Czas ten minął, ani przez infolinie ani na czacie, nikt nie jest w stanie mi powiedzieć na jakim etapie jest moja sprawa, nie oczekuje przyspieszenia, jednak chciałbym wiedzieć, że nadal wszystko się toczy własnym życiem i mam cierpliwie czekać. Bo jeśli w jakimś momencie sprawa, umarła chciałabym kontynuować korespondencje w sprawie podłączenia światłowodu. Jak można najszybciej się z kimś skontaktować kto będzie coś wiedział?

 

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Światłowód, krok drugi i trzeci

@Ukasz Oficjalnie powinieneś dostać informacje o etapie ustaleń...Nie ma innej drogi weryfikacji stanu sprawy. Możesz sprawdzać na Mapa zasięgu Orange | Orange Polska

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Światłowód, krok drugi i trzeci

No tak tylko na początku jedyną osobą  która to potwierdziła byl technik, po nim żadnego pisma ani odpowiedzi nie otrzymałem. Zasadne będzie napisanie do nich listu aby wyjaśnić?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Światłowód, krok drugi i trzeci

@Ukasz Jak widzę wcześniejsze pisanie listu (tak jak doradziliśmy w wątku z listopada) odniosło skutek. Operator próbował dorejonizować i nawet wysłał technika (szkoda, że nie wziąłeś namiaru) i nawet zrobić to ze współfinansowaniem... Czyli pozytywne skutki są, a ścieżka się czasem sprawdza...

Może i teraz odniesie jak zapytasz..