Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Znaczy oni już mieli gotowy formularz i moje dane co dziwne. Co do migracji przez stronę www, mówisz o zrobieniu tego przez konsultanta czy gdzie dokładnie jest taka możliwość?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5721
  • 23192
  • 197

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@Res_13 

Możliwości jest wiele.

Ale co właściwie podpisałeś "tym paniom"? Może Twoje możliwości już są ograniczone? Kto to wie...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Update sytuacji.

Teraz temat ruszył mocniej, bo dziś dostałem SMS'y z informacją o dostępności światłowodu, był też telefon od BOT'a Maxa i konsultanta, więc już robi się głośno. Póki co nadal nie mam możliwości złóżenia zamówienia na stronie, ale podobno po 15 lipca, to ma się odblokować.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Pamiętaj że jak masz neostradę to możesz dokonać migracji. Załatw to samodzielnie przez www albo salon i to firmowy, bo zaraz się okaże że będziesz miał światłowód i neostardę. Najgorsze co może być to składanie zamówienia u domokrążców i jeszcze podawanie im swoich danych.

po pierwsze jak sam wiesz salony również pozyskują zamówienia w terenie
po drugie d2d jest takim samym pracownikiem jak SSO czy teleout/in itd
po trzecie nie zdarza się aby klient miał dwie usługi czy to na  adsl i równocześnie na ftth no chyba że sam chciał zostawić adsl (1 na 1000 000).
po czwarte kto jest większym naciągaczem SSO czy active a może tele. ja mam swojego faworyta i nie jest to active 😁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Res_13napisał(-a)

Znaczy oni już mieli gotowy formularz i moje dane co dziwne. Co do migracji przez stronę www, mówisz o zrobieniu tego przez konsultanta czy gdzie dokładnie jest taka możliwość?


przyszedł do Ciebie dedykowany pracownik orange (nie wnikam jaki kanał) bo został do niego przypisany twoj adres i ktory bedzie rozliczany z efektywności. masz uslugi w orange to co sie dziwisz że wie co masz i jak sie nazywasz. nie przyszedł ktoś bo mu się nudziło 😀 przyszedł w konkretnym celu.
tak na marginesie to nie wszystkie migracje zrobisz na www.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9489
  • 47

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Dyskusja zabawna. Kolega nie wie z kim rozmawiał i o czym a forumowicze zgadują co autor miał na myśli i jakby mu tu pomóc. Zacznijmy od początku. Czy została wybudowana sieć na ulicy (zapasy kabla na słupach koło domów, skrzynki OPP lub OSD).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Tak, skrzynie, zapasy na słupach były już zrobione pod koniec maja. Ogólnie z tego co zauważyłem, to jest to większa inwestycja, bo kilka ulic było robionych i to nie z (POPC). Ogólnie tu nie chodzi o domysły, ale po prostu konsultantka, która dzwoniła wprowadziła mnie w błąd, bo mówiła o technikach, a tak naprawdę przyszły tylko podpisać papierek z wyrażeniem chęci posiadania światłowodu. Obecnie czekam na odblokowanie możliwości złożenia zamówienia na światłowód (prawdopodobnie po 15 lipca) i wtedy już wszystko ruszy sprawnie. Chociaż wiadomo jak to w Polsce bywa, wszystko lubi się wydłużać i może to trwać miesiącami.

IMG_2067.jpg


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9489
  • 47

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

To raczej nie jest logo Orange. Ktoś inny to buduje.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55262
  • 659

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@Res_13  Logo nie jest Orange. Jedyną dobrą wiadomością jest to, że nieistotne kto buduje (ale gdyby było wiadomo, to może do źródła byś dotarł z pytaniami), ale ma umowę z Orange, bo inaczej nie byłoby to widoczne na stronach z zamawianiem  usług Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Logo należy do firmy Światłowód Inwestycje (s-i.pl).