Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód biała plama ??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Światłowód biała plama ??

Dzień dobry, początkiem sierpnia pod moim domem na słupie elektrycznym wykonawcy nexery wieszali linie światłowodu, dodam że połowa wsi ma internet. Spytałam się ich kiedy można liczyć na przyłącze, stwierdzili że zapewne końcem roku. W międzyczasie pisałam do nexery kiedy można liczyć na podpięcie się to oni nie wiedzą dokładnie co i jak, olewają za każdym razem. Dziś zajrzałam na stronę UKE mapbook a tam jestem z trzema sąsiadami czerwona czyli biała plama, reszta sąsiadów ma mieć przyłącze do końca roku, sprawdziłam na https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ tam znów pisze że do listopada 2023 pomoc Orange Polska planuje rozbudowę. Czy ktoś z państwa miał może taka sytuację a mimo to ma dostęp do światłowodu??

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód biała plama ??

@ona12345  jest wiele wątków o popc  na forum. To projekt nieco "zabalaganiony" I niezbyt  przejrzysty w informacjach. O konkretną trzeba niestety walczyć, a i to nie ma żadnej pewności, czy jest aktualna i prawidłowa 

Takich jak Twoja sytuacji jest wiele. Na jednej ulicy są inwestycje dwóch operatorów, z czego jeden to POPC, a drugi inwestycja wlasna. W sąsiednich budynkach na przemian tak bywa..

Jeśli beneficjentem POPC  jest Nexera, to tylko oni są w stanie zmienić projekt i dopisać Twój adres.Jesli Orange robi inwestycje, to pisz do Skierniewic pismo o dorejonizowanie, czy wręcz ujęcie w inwestycji, która właśnie się toczy. 

Tu nie ma reguły, tu jest walka o wejście na listę...