Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie adresu z Nexery.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Witam. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc oraz wyjaśnić dlaczego mój adres został usunięty z bazy danych nexery? 1.09.2022 byłam jako prawie gotowy, a 2.09.2022 zostałam usunięta. Chciałbym nadmienić iż 2 sąsiadów po lewej stronie ma już umówionych monterów na 27.09. Pisałam

do nich maile (niestety brak odpowiedzi) a telefonu nie posiadają. Czy ktoś wie jak to

ugryźć? Od 2017 roku czekam na światłowód z Orange zbywali mnie przez 4 lata a potem powiedzieli ze światłowody będzie kłaść nexera, która na finiszu wykasowala nas! 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21  właśnie ten brak podejścia do budynku  przez kanalizację jest problemem i powodem rezygnacji z inwestycji. Idą na łatwiznę 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

41 ODPOW. 41

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21nikt tu Ci nie odpowie dlaczego tak sie stalo a jedynie pozostaną domysły. musisz pytać w tym przypadku nexery. to oni zadecydowali co z adresem chca zrobic. mozesz wrzucic tu adres moze ktos cos madrego wymyśli bo bez tego to nie ma co tu szukac 😋


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21  powodów może być wiele. Trudności techniczne, brak zgody na wykonanie  instalacji, trudności administracyjne- brak zgody kogoś pi drodze, czy w końcu nieopłacalność przedsięwzięcia...Skoro to projekt popc,  a beneficjentem jest Nexera, to pus, do Zespołu CPPC maila z zapytaniem o powód usuniecia  z planów...

Tu masz instrukcję https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87/POPC-pytania-i-odpowiedz...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Adres o którym mówię to Bydgoszcz Nakielska 28. Probowalam się kontaktować z nexerą na wszystkie możliwe sposoby niestety bez odpowiedzi. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Usunięcie adresu z Nexery.

nakielska 24 i 26 ma zostać uruchomiona 26-09. Twój adres pominięty a dalej 30 juz w zasiegu (to juz siec orange). a do nr 24 i 26 orientujesz sie czy swiatlowod dociagneli po slupach czy doziemnie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Tak wiem ze u nich ma być 27, raczej po ziemi bo nie ma słupów. Jest tylko jeden słup ale pojedynczy nie rozkroczny a z tego co się orientuje na takim nie może być światłowód. Podsyłam fotkę jak wyglada to z studzienki. Na zdjęciu widać kawałek muru sasiada, po lewej stronie jest już moja działka. 

0024F4DE-9182-423C-95B0-63675A4FB617.jpeg

646573AF-9C2E-41EE-83D0-285CDDC622FF.jpeg

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Najgorsze jest to ze 20 już ma 22 w planach 24,26 podłączenie zaraz 30 32 o dalej wszyscy maja światłowód a ja zostanę wyobcowana! I potem komu będzie się opłacało przychodzić podłączyć tylko dla jednego domu! 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Usunięcie adresu z Nexery.

doziemnie. niestety ale musisz do skutku męczyć nexera aby dały odpowiedz czemu adres wycieli. na dorejonizowanie po oddaniu sieci do uzytku adres sie nie łapie przynajmniej w orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usunięcie adresu z Nexery.

Na Wilczaku Nexera budowała wszystko doziemnie w istniejących kanałach teletechnicznych.

@Ciocia21 czy Twój adres to dom jednorodzinny?, bo jeśli tak to tu jest problem, z tego co się orientuję to podłączali tylko kamienice i bloki w naszej okolicy, przykład u mnie ulica Lubelska nasza kamienica podłączona, a sąsiad obok i na przeciwko domy jednorodzinne pominięte. Co ciekawe sąsiad starał się o podłączenie i nic z tego, a u nas jest już światłowód od Orange peawie 8lat i teraz też od Nexery lecz będzie niewykorzystany bo do pomarańczowego na 8 rodzin podpięty jestem tylko ja i sąsiad, reszta brak chęci. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Dziękuje @PARANOJA  będę ich męczyć ale jak się nie ma kontaktu do nich to jest bardzo ale to bardzo trudno. Napewno jak przyjdą monterzy do sasiad  to ich będę męczyć.