Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Warszawa Wawer


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Światłowód Warszawa Wawer

Skoro nie było z POPC, to co konsultanci Orange wyprawiają? Klient chce umowę na światłowód i napotyka mur? Przed czym?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód Warszawa Wawer

Może nikt nie puścił ręcznego wywiadu technicznego. Albo numer domu jest poza ewidencją Orange z jakiś względów.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Światłowód Warszawa Wawer

na słupie oprócz zwoju kabla i naklejki orange nie ma telefonu,

może na priva ktoś mi podeśle nr do przedstawiciela, bo najbliższy salon na Żegańskiej nie dał rady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód Warszawa Wawer

A masz w okolicy fibershop? Coś jak czarna budka z kebabem, ale sprzedają tam światłowód.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Światłowód Warszawa Wawer

Fibershopa nie chyba nie mam, zresztą czy on może być lepszy od salonów?

Próbowałem w salonie firmowym i partnerskim i pod info 510100100 ze trzy razy i wszędzie d..pa.

Do przedstawiciela w terenie nie mają lub nie mogą dać kontaktu.

Tak niemoc „Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi”

Może jakieś inne pomysły???

M.

PS. Normalnie to powinienem olać tak kretyńsko funkcjonującą firmę ale nie mam alternatywy i się zawziąłem i jeszcze będę próbował

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Światłowód Warszawa Wawer

@emkeyy przykro mi bardzo, już mi się pomysły skończyły.

Można się jeszcze spróbować przejść się po ulicy, może gdzieś na płocie, słupie, tablicy ogłoszeń jest jakaś ulotka z kontaktem do przedstawiciela.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód Warszawa Wawer

Poproś o wywiad techniczny i niech technicy dadzą dyspozycję, że ten adres można podłączyć.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Światłowód Warszawa Wawer

@emkeyy tak jak kolega pisał: poszukaj czy na ulotkach z orange światłowód nie ma karteczki z nrem do konkretnego człowieka. Ostatnio sporo się na dzielni dzieje - po drugiej stronie torów (Bystrzycka) też sązałożone kable gotowe do podłączeń i też pojawiają się ulotki, ale nie trafiłem takiej na której by ostał się jakiś zrywak z telefonem.

Proponuję napisać pytanie na fejsie w lokalnych grupach. Jest spore prawdopodobieństwo że ktoś się trafi i pomoże.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód Warszawa Wawer

https://www.orange.pl/ftth_oferta.phtml#kontakt 

 

Spróbuj zadzownić to tych osób co się tutaj zajmują.

Ja tam zadzwoniłem do jednej osoby u mnie na regionie to dostałem numer do jednego gościa gdzie za pół roku oganiał mi światłowód na ulicy i dzięki temu Orange położyło światłowód i mam go w domu.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Światłowód Warszawa Wawer

Dzięki za pomysły, dzisiaj kolejny dzień walki. O postępach albo braku będę informował.