Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC na sieci TOYA

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Światłowód POPC na sieci TOYA

Hej, mam dziś swiatłowód od TOYA zrealizowany w ramach POPC w  powiatach brzezińskim, pabianickim, zgierskim, łódzkim wschodnim i mieście Łódź. Moje pytanie jest takie, czy Orange bedzie świadczyć usługi w ramach tej infrastruktury? Nie znalazłem żadnych informacji i nie ma dostępu światłowodu od Orange. Chcę mieć altenatywę na przyszłość.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód POPC na sieci TOYA

@LorianNa żadnej oficjalnej stronie obu operatorów nie ma informacji o współpracy w ramach instalowania usług Orange na infrastrukturze TOYA. Na stronie UKE widnieje TOYA, ale jako niezależny operator.

Na dzień dzisiejszy nie zamówisz...

Info: w firmie TOYA zarówno w dziale technicznym, jak i na infolinii nie słyszeli o takiej możliwości. Nie realizowali takich zleceń, stąd wnioskuję, że ne ma takiej możliwości

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód POPC na sieci TOYA

@LorianPodaj przykładowy adres. Może uda sie zweryfikować


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Światłowód POPC na sieci TOYA

Kolejowa 5, 95-015 Głowno

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód POPC na sieci TOYA

@LorianNa żadnej oficjalnej stronie obu operatorów nie ma informacji o współpracy w ramach instalowania usług Orange na infrastrukturze TOYA. Na stronie UKE widnieje TOYA, ale jako niezależny operator.

Na dzień dzisiejszy nie zamówisz...

Info: w firmie TOYA zarówno w dziale technicznym, jak i na infolinii nie słyszeli o takiej możliwości. Nie realizowali takich zleceń, stąd wnioskuję, że ne ma takiej możliwości


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód POPC na sieci TOYA

A czy znasz nazwę poprzedniej firmy przed wykupieniem jej przez TOYA? kto tam działał w Twoim rejonie?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Światłowód POPC na sieci TOYA

Światłowód został dopiero wybudowany w ramach POPC gdzie TOYA wygrała przetarg - nie było wcześniejszego właściciela. Dostęp od 2021r.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Światłowód POPC na sieci TOYA

Kiedyś w salonie Orange pytałem o współpracę z TOYA w ramach POPC, ale otrzymałem informację, że firmy nie mogą się dogadać między sobą. Niestety nie znam szczegółów. Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo jestem w podobnej sytuacji.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód POPC na sieci TOYA

@Lorian Dla Orange Toya to pionek. Wątpię aby w najbliższym czasie chcieli z nimi współpracować.