Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Zastanawiam się tylko czy już przedłużać, czy może jeszcze poczekać (umowa do stycznia) i liczyć na jakieś świąteczne promocje?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 ja bym poczekal do konca zeby pozniej sobie w brode nie pluc😜

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy światłowód

Świąteczne promocje to już przeszłość, poczekaj do listopada i zdecyduj @slav72  ☺


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

przedłużenie umowy światłowód

Może jednak Orange zrobi jakąś ciekawą promocję świąteczną. Jak jest czas, to warto zobaczyć, może będzie coś interesującego.

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy światłowód

@ketrasaArtur  promocje jak będą, to na telefon, ten można bez dodatkowej umowy wziąć... na raty 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Tak jak napisaliście poczekam do końca umowy, mam jeszcze czas, a nóż coś się trafi w międzyczasie.

Szkoda że w Orange nie ma już działu utrzymania klienta, jak przedłużam komórki lub telewizję to w DUK zawszę coś wydębię😁 ale to nie Orange...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy światłowód

A moze akurat w tym pandemicznym roku Mikolaj cos do Orange przyniesie i beda prezenty😂 czekaj cierpliwie😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Jest jeszcze jedna kwestia tego typu wybrać przy przedłużaniu 300 Mb/s, 600 Mb/s czy może 1Gb/s - jak sądzicie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 wszystko zależy do czego będziesz używał internetu, jaka cena jest pomiędzy różnymi prędkościami. Do wakacji miałem łącze 150 Mbit/s, około trzy miesiące temu przedłużyłem umowę i dostałem 300 Mbit/s za tą samą cenę. Uważam, że dla mnie jest wystarczające. Jeżeli będziesz pobierał i wysyłał dużo danych, to przedłuż umowę na szybsze łącze.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Cena poszczególnych to 59,98 za 300 Mb, 69,98 za 600 Mb, 79,98 za 1 Gb tak więc różnica to 10 zł pomiędzy prędkościami. Używam do pracy na laptopie, oglądania treści w Full HD i 4K na telewizorze i prowadzenia rozmów video. Do tej pory mam 100 Mb i wydaje się być nie wystarczające.