Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Pytanie o dodatkowy rabat za drugi abonament komórkowy

[ Edytowane ]

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: klient indywidualny). Doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

Czy jeśli posiadam Orange Love i dodam drugi abonament za który place 69,99 uzyskam rabat na ten drugi abonament moja opłata to 110 zł za abonamentanet komórkowy, internet światłowodowy telewizja i telefony VoIP a chce dodać drugi aboamanet? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13501
  • 1137

[ Edytowane ]

A co znaczy chcesz dodać? Aby zyskać rabat musisz zakupić nowy numer, przenieść numer z innej sieci, przejść z karty lub przedłużyć umowę w Planach Mobinych (nowa oferta od maja). Wtedy zyskasz rabat o ile są na jednym rachunku plus spełnionych jest kilka warunków określonych w regulaminei.

.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 36, Guru *
  • 3774
  • 5450
  • 136

[ Edytowane ]

na stronie Orange  dotyczącej abonamentów na telefon jest takie zdanie "Jeśli posiadasz pakiet Orange Love, rabat otrzymasz już na pierwszą dokupioną kartę."

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13501
  • 1137

[ Edytowane ]

A co znaczy chcesz dodać? Aby zyskać rabat musisz zakupić nowy numer, przenieść numer z innej sieci, przejść z karty lub przedłużyć umowę w Planach Mobinych (nowa oferta od maja). Wtedy zyskasz rabat o ile są na jednym rachunku plus spełnionych jest kilka warunków określonych w regulaminei.

.
Poziom 30, Ekspert
  • 7229
  • 7154
  • 72

[ Edytowane ]

@hulk17 , poza Orange Love mam abonamenty podobne do Twoich i z tego wynika, że będziesz miał rabat 20zł, prócz tych z pakietu OL. U mnie jest to łącznie kwota 70zł za wszystko.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 126
  • 713
  • 13

[ Edytowane ]

I jak obecnie wygląda Twoja sytuacja, @hulk17? Daj znać, czy udało Ci się uzyskać potrzebną informację po przez jej oznaczenie jako rozwiązanie lub napisz, czy może jeszcze jakoś możemy Ci pomóc. Bardzo szczęśliwy kot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |