Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna pewnie juz tak często pisałem, że tu zapomniałem umieścić, ale już podpowiedź masz 😉 ☎️


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  dzięki jeszcze raz 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna zamiast czytac umowe w pospiechu przy kurierze to skorzystaj z tego ze w razie jak cos bedzie nie tak to masz 14 dni na odstapienie od umowy. No a z pracownikami salonow to juz roznie bywa. Lepiej sprawy zalatwiac przrz konsultanta na infolinii czy na czacie🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@byczyn_86  też tak myślę, dla nich czas to pieniądz więc nie byłby zadowolony z tego, że musi czekać jak ja będę czytać umowę. Dla mnie to był szok, bo już chyba ponad piętnaście lat jestem klientką Orange, załatwiałam sprawy z internetem i telefonami komórkowymi w salonach, a potem to już wszystko przez internet. Myślałam, że jak pójdę do salonu to bedzie tak jak kiedyś, ale się rozczarowałam. Najpierw dostałam drugiego liveboxa, który był chyba ze zwrotów, bo wszystko było powrzucane do środka nie spakowane, przywiozłam do domu, okazało się, że też jest popsuty. A w ogóle to chciałam wymienić na funboxa, od razu mi powiedziano, że to nie jest możliwe. Pan z ifnolinii bardzo się zdziwił, że nie chcą mi wymienić, poszłam do innego salonu z tym drugim popsutym, bo dowiedziałam się, że mogę iść gdzie chcę, to najpierw pretensje dlaczego przychodzę tu, a nie do poprzedniego salonu, a o funboxie to mogę zapomnieć, dopiero zadzwoniłam na infolinię i okazało się, ze można wymienić. Wszystko zależy od chęci pracownika wg mnie, a że ze mnie żadnego pożytku (sprzedaży) nie było to mnie panie zbywały.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna nie kupujesz tylko zawracasz glowe🙂 znam to dlatego wole czata lub infolinie. Jacys bardziej przystepni ludzie


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@byczyn_86  też tak myślę i mądrzejsi 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

Dostałam przesyłkę, na umowie wygląda że wszystko jest OK, ale jakoś dalej nie mam przekonania do telefonu. Czy mogłabym napisać ręcznie odstąpienie od umowy? Nie mam drukarki więc odpada mi chyba też wysyłka kurierem,tylko pocztą. Muszę się zastanowić czy chcę ten telefon. Nie miała baba kłopotu to sobie zamówiła nowy telefon ...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna można ręcznie, ale najczęściej z dokumentami jest formularz odstąpienia od umowy oraz adres na jaki należy odesłać sprzęt. 

 

edit:

Formularz odstąpienia od umowy można również otrzymać w salonie Orange.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

Nie dostałam, mam tylko umowę i f-rę za telefon


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna  bo cenniki regulaminy i inne rzeczy przychodzą na e-mail