Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Orange Love w apce Mój Orange - nie zgadza mi się końcowa kwota


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Przedłużenie Orange Love w apce Mój Orange - nie zgadza mi się końcowa kwota

Witam, mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w Orange Love z aplikacją Mój Orange. Wybieram Orange Love Standard i dodaję do tego sprzęt w racie 47 zł/miesiąc. Nalicza mi się rabat na abonament w wysokości 5 zł do tego rabat za e-fakturę i zgodę marketingową. I w tym momencie zaczynają się schody. Abonament bez rabatów wynosi 119,97 zł + rata za sprzęt 47 zł. Daje to 166.97 zł. Po odjęciu rabatów (14.98 zł) całkowita kwota miesięcznego abonamentu powinna wynieść 151,99 zł. Aplikacja natomiast pokazuje kwotę 161,99 zł. Gdzie jest błąd, o czymś nie wiem? Dodaję zdjęcie z apki, gdzie jest to czarno na białym pokazane.

 

ORANGE1.jpg

 

 

_________________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

 

 

 

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Przedłużenie Orange Love

@tanagro Nie widzę błędu. Ale pewniej zapytać o oferty indywidualne na czacie BOK niż na NO.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie Orange Love

@tanagrobłędem jak widać jest aplikacja MO.  jak możesz konfigurowac zamowienie to zobacz co Ci sie pokaże na końcu przed zatwierdzeniem (nie wiem jak sie przedłuza przez MO)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie Orange Love

@tanagro wygląda, jak by nie zostały naliczone zgody marketingowe. Sprawdź w apce, czy masz zakładkę Twój Rabat:

IMG_20220207_061058.jpg

Po kliknięciu powinny pojawić się informacje dla jakich usług naliczane są zniżki. Sprawdź czy po wejściu w zakładkę, opłaty się zmieniły.

Kolejna sprawa, to czy terminowo opłacane były faktury. Jeśli były opóźnienia, to rabat może nie być naliczony, ale po następnych terminowych płatnościach powinien wskoczyć z automatu.

Warto też zweryfikować na infolinii, czacie w czym jest problem z naliczaniem rabatu.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przedłużenie Orange Love

Z tego co się orientuje przy zamówieniu zawsze pokazuje bez rabatów za efakture i zgody, a mimo to powinny być naliczone. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie Orange Love w apce Mój Orange - nie zgadza mi się końcowa kwota

Dokładnie będzie widać na fakturze, czy są spełnione warunki do naliczenia rabatów i czy będą naliczone. Wcześniej przed wystawieniem faktury warto zweryfikować na infolinii, czacie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Przedłużenie Orange Love w apce Mój Orange - nie zgadza mi się końcowa kwota

@tanagrodobrze też wyłączyć wszystkie blokady w przeglądarce.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie Orange Love w apce Mój Orange - nie zgadza mi się końcowa kwota

@tanagro to ma być opcja prędkości do 600 Mb/s ?

 

Tu coś ewidentnie zwariowało. Przeczą te wyliczenia zasada matematyki. Dodam, że powinno prezentować to ze zniżkami (nawet jeśli czasowo nie ma którego rabatu np. nie zalogowałeś w danym okresie do MO). To sa informacje o rabatach jakie są w ramach oferty. 

 

Coś więcej BOK powinien doradzić. Zawsze można też spróbować zrobić taką umowę i zobaczyć co wyjdzie na podsumowaniu. I tak bez zatwierdzenia przez e-umowę czy podpisaniu u kuriera nie wejdzie w życie. Zresztą to zdalne zawarcie umowy i jest to prawo do odstąpienia.