Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proszę o pomoc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Proszę o pomoc.

@Kinzi  to nic nie zmienia. Przejdź cała procedure, a jeśli bonus się nie naliczy, reklamuj... Z poziomu reklamacji jest możliwość wprowadzenia odpowiedniej zniżki w abonamencie


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Proszę o pomoc.

@Kinzi  udało się przedłużyć umowę? voucher rabatowy naliczył się przy składaniu zamówienia?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Proszę o pomoc.

Tak, pisałam wcześniej. Udało się wszystko. Umowa przedłużona. Bardzo dziękuję za pomoc. Ale zastanawiam się czy zareklamować tak jak pisali na forum że rabatu nie mogłam aktywować. Tylko nie chcem. Przedobrzyc🤭 jeszcze raz dziękuję. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Proszę o pomoc.

@Kinzi  nie bardzo rozumiem, czy rabat został aktywowany przy przedłużeniu umowy, czy nie. Jeśli tak, to co najwyżej można by opisać sytuację jako błąd aplikacji i to zgłosić.

Jeśli nie, to warto skorzystać z drogi reklamacyjnej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Proszę o pomoc.

Rabat który miałam w aplikacji nie został aktywowany. Wykorzystałam inny spoza aplikacji, strony internetowej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Proszę o pomoc.

@Kinzi czyli zadziałał rabat w opcji takiej jak przedstawiłem tu


@slav72napisał(-a)

Z tego co pamiętam (jak przedłużałem umowę online przez MO w styczniu) to ten voucher rabatowy był widoczny pod koniec składania zamówienia, przed samą finalizacją przedłużenia, można było go sprawdzić klikając w wirtualny przycisk "Twoje rabaty".