Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przedłużeniem umowy Orange Love przez stronę orange.pl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy Orange Love przez stronę orange.pl

Witam, mam problem z przedłużeniem umowy na Orange Love. Zarówno w aplikacji jaki i poprzez swoje konto na stronie Orange. Jak klikam w link z ofertą przedłużenia to otrzymuję komunikat „Nie możemy przedstawić Ci oferty w ten sposób” i jest propozycja połączenia z konsultantem. Sprawa była już zgłaszana przez czat i było zrobione zgłoszenie. Jednak pomimo informacji, że już wszystko działa nadal nie mogę przedłużyć umowy. Głównie chodzi o rabat 10zł/m-c. Jedyna propozycja od konsultanta to przedłużyć ofertę bez rabatu np. przez infolinię i składać reklamację z nadzieją że zostanie uznana.

Miał ktoś podobny problem i może coś doradzić?

 

 

____________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Problem z przedłużeniem umowy Orange Love przez stronę orange.pl

@kpw_radom Zadzwoń do konsultanta i zapytaj w czym jest problem. Może to kwestia błędu w danych, albo zgód? Jeśli nie będzie w stanie pomóc zapytaj, czy ręcznie jest w stanie wprowadzić zniżkę. Konsultanci mają uprawnienia do pozasytemowych rozwiązań w takich przypadkach...Jeśli nie, zawsze zostaje tryb reklamacyjny...Może wprowadzić reklamację kanału bezpośredniego przez apkę lub stronę, która od razu zasugeruje rozwiązanie jako dodanie zniżki. To konsultant może...byle trafić na ogarniętego


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Problem z przedłużeniem umowy Orange Love przez stronę orange.pl

Ja zastanawiam sie na sensem przyjmowania nowej oferty. jestem w tej nieszczęśliwej sytuacji, iż w moim rejonie Katowic. Dobry zasięg ma tylko Orange. Wiem ze warunki umowy dwa lata temu były o wiele korzystniejsze niż dziś. Mam Love mini. Na głównym numerze jest 5G, inna kwestia czy to ma lepsze parametry niż Lte + . Na internetowym cały czas nie ma tej opcji. Choć pamiętam jak konsultant dwa lata temu mnie przekonywał w salonie w Katowicach, jeszcze wtedy z prawdziwego zdarzeni - salon. Iż 5G będzie za kilka miesięcy najdalej . Dziś salon Katowicach to jakieś nieporozumienie. Franczyzy sa większe.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Problem z przedłużeniem umowy Orange Love przez stronę orange.pl

Temat wraca, Umowa Mini Love jest na czas nieokreślony. Propozycja była ze do 18. kwietnia 2023 jak dam sie skusić to dostane   15 zł Upustu miesięcznie do umowy, przez 6 miesięcy. Chyba nie pamiętam do końca.

 

_________

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej