Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix, warto i jak?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Netflix, warto i jak?

Witam,

 

Polecacie Netflix od Orange? Jak go włączyć po otrzymaniu umowy? Na większości tematów widzę, że każdy odpala przez jakiś dekoder, a ja mam tylko internet, a Netflixa mi dodali. I czy mogę normalnie na luzaku odpiąć kartę od Netflixa i płacić normalnie już przez Orange?

I czy jest opcja podłączenia Orange  z Netflixem do istniejącego konta?

 

Pozdrawiam, Mateusz

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Inna oferta (etykieta: promocja) - Wiktor

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Netflix, warto i jak?

@Paluuch  z tego co kojarzę, to Netflix można " dopiąć " tylko wtedy jak się ma IPTV , czyli telewizję po kablu od Orange 

https://www.orange.pl/omnibook/netflix-w-orange 

W Twoim przypadku lepiej będzie wykupić abonament we własnym zakresie 

P.S.okazuje się, że można...https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/nowy-pakiet-orange-love-mini-z-netflix/


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Netflix, warto i jak?

@Paluuch  tak jak pisze wyżej @agat13  usługi dostępu do Netflix z samym netem w Orange nie ma, sprawdź dokładnie co masz w umowie, bo w Orange to albo sam internet, a Netflix jak już to neta to tylko z usługą tv Pakiet Orange Love z Netflix | Orange Polska


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Netflix, warto i jak?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Netflix, warto i jak?

@Paluuch  ot i promocyja...zwróć uwagę, że tylko na jednym odbiorniku ( za więcej, dopłata) Ty już podobno masz net ( z tego co zrozumiałem) i z domówieniem samego Netflixa może być problem. Musisz się dowiedzieć o szczegóły na infolinii, co i jak w Twoim przypadku konkretnie...

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/nowy-pakiet-orange-love-mini-z-netflix/

Teraz tylko kalkulacja i kosztów według promocji półrocznej za free. Bierz pod uwagę fakt kontrakt i ulgi ( to są te gwiazdki w umowie) z tytułu zgód i faktur i cenę za N na rynku 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Netflix, warto i jak?

Raczej nie skorzystam z tego, nawet plan podstawowy jest, a typo mi mówił o tym najdroższym pakiecie od Netflixa, gdyż używam go z rodzicami i teściami więc odpada. Mogę zerwać umowę/zmienić w salonie Orange czy muszę oddzwonić do gościa? Dzwonil do mnie przedwczoraj - nigdy więcej umowy przez telefon. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Netflix, warto i jak?

@Paluuch  jak umowa zawarta poza salonem, masz 14 dni na odstąpienie.

Dzwoń...

Już sam widzisz , że z tymi gwiazdkami i niedomówieniami trzeba uważać 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Netflix, warto i jak?

Teraz mam pytanie z innej beczki, anulowałem właśnie umowę, w sensie doradca z Orange powiedział, żeby po prostu nie przyjąć umowy jak przyjdzie kurier, ale teraz tak. Nie mogę podpisać nowej umowy dopóki nie anuluje tamtej, tak? Jestem już praktycznie na końcówce umowy. I jak jestem w stanie sprawdzić kiedy mi po prostu nie wiem, odłączą internet? Nie chce za 2-3 dni wrócić z pracy do domu, a tu internetu nie będzie :x 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Netflix, warto i jak?

@Paluuch Sprawdź co powiedzą na infolinii. To już sprawa indywidualna i nie mając względu w umowę trudno odpowiedzieć. Zrób zastrzeżenie, a może uda się cofnąć zamówienie...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Netflix, warto i jak?

@Paluuch  według mnie to jest tak, zrezygnowałeś z oferty przedłużeniowej ale nie wypowiedziałeś umowy dotychczasowej więc pozostajesz na obecnych warunkach z tym że z umową która po terminie oznaczonym przechodzi na bezterminową i taką możesz pozostawić sobie lub w każdej chwili przejść z powrotem na terminówkę na dogodnych dla Ciebie warunkach.

 

PS.

Co do pytania w temacie wątku to według mnie nie warto (plan podstawowy: 1 urządzenie i jakość HD), poza tym to nie światełko+Netflix ale Love Mini z abo komórkowym (co podlinkowałem we wcześniejszym moim wpisie).