Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

W sierpniu kończy mi się umowa na Orange Love 

W pakiecie posiadam 

Internet 20mb/s 

Telefon VoIP 

Telewizja satelitarna od Canal+

3x komórki 

Moje pytanie brzmi czy istnieje szansa przy przedłużeniu nowej umowy na rezygnację z TV , albo czy są jakieś inne pakiety albo możliwości złożenia pakietu bez TV , reszta mogła by zostać 

Pozdrawiam 

 

 

 

______________________

*Temat przeniosłem z działu "AMA - Max: wirtualny asystent Orange" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57356
  • 691

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

@Dawid25  Przy przedłużeniu możesz zrezygnować ze składowej tworząc jakby nowy pakiet Love. Stary się kończy z umową lojalnościową, więc można go zamknąć.

Tu jednak trzeba uważać, aby zachować numery komórkowe, czyli konsultant musi zaznaczyć świadomie co chcesz zrobić (ważne, bo jak źle zrozumie narobi bałaganu)

Ważne też jest do kiedy masz umowę z C+ bo czasem terminy zakończeń lojalek są różne i wtedy to wyższa szkoła jazdy...Czy wszystkie umowy kończą się w tym samym czasie?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

Orange Love umowa do 12 Sierpnia komórki do 13 sierpnia 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57356
  • 691

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

@Dawid25 To prawie jeden termin, ale i tak zalecam rozwagę i konkretne formułowanie oczekiwań...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

A VoIP Ci nadal potrzebny?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

Mi nie jest potrzebny ale rodzice z niego korzystają 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

To wyłączenie samej tv nie jest dostępne. To co inni proponują wyłączy voip.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57356
  • 691

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

@Dawid25 Tu muszę przyznać rację @Piotrekk85 

Można wszystko rozpakietować, ale VoIP trzeba zamienić na POTS (analogowe łącze podkładowe do ADSL-a) pod warunkiem, że kiedyś ten numer był już POTS-em.

Można dodać do nowego zestawu komórkę, ale tylko jedną. Dlatego właśnie trzeba uważnie precyzować żądania w rozmowie z konsultantem. Zachowanie usług jest możliwe, ale pod pewnymi warunkami.

Mój błąd...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 692
  • 18

Orange Love Canal+ VoIP internet ADSL - przy przedłużeniu rezygnacja z telewizji

No tak, ale internet z komórką w love mini + zachowanie stacjonarnego jako POTS wyjdzie drożej niż pakiet z C+. To nie lepiej już schować dekoder do szafy? 😅