Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?

Kończy mi się umowa na Orange Love: telefon komórkowy i internet mobilny. Podczas rozmowy z konsultantem usłyszałam że nie można zrezygnować z internetu mobilnego i zachować numer . Muszę przedłużyć umowę na całość. Nie chcę internetu mobilnego. Numer mam prawie 20 lat i nie chcę z niego rezygnować. Na stronie Orange jest info że można przedłużyć umowę na tylko jedną usługę jednocześnie rezygnując z drugiej. Gdy pytałam konsultanta na jakiej podstawie nie można przedłużyć umowy tylko na jedną usługę to usłyszałam że to są wewnętrzne przepisy których nie mogą mi udostępnić. Tragedia. Co z tym zrobić?

 

 

_______________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "Inna oferta" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 5721
  • 67

Orange Love

5 lat minęło a temat

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia???? 

wciąż aktualny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2060
  • 5661
  • 188

Orange Love


@AleksanDra15napisał(-a)

 Co z tym zrobić?


Złóż rezygnację na całość. Powinien skontaktować się z Tobą odpowiedni konsultant który zrobi ci umowę tylko na Abonament (który może być niewiele tańszy od całego pakietu), lub przeniesie Ci numer na kartę. Ostateczność to przeniesienie samego numeru do innego opa na kartę, a potem ewentualnie powrót do Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?

@AleksanDra15 obecnie nie powinno być problemu z pozostawieniem tylko samego numeru i podpisanie nowej umowy. Wcześniej w OL były trudności z pozostawieniem tylko jednej usługi, od niedawna to się zmieniło, więc pewnie konsultant posiadał jeszcze stare informacje.

Zawsze można wypowiedzieć umowę na cały pakiet OL, z zaznaczeniem, że numer chcesz przenieść do oferty na kartę, co powinno być zapiane w wypowiedzeniu umowy. Można też przenieść numer do innego operatora przy końcu umowy, a następnie wrócić do Orange do interesującego Cię abonamentu.

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 143
  • 655
  • 17

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?

Przedłuż umowę na komórkę w wybranym planie S / M / L. Spowoduje to odłączenie internetu mobilnego. To samo się zdarzy, jeśli przeniesiesz numer do innej sieci.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3239
  • 7582
  • 140

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?

Wystarczy przedłużyć umowę na sam mobile. Kontakt z czatem przez aplikacje i po temacie .

@AleksanDra15 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2060
  • 5661
  • 188

Orange Love - mam internet mobilny i komórkę. Chcę przedłużyć bez internetu. Co zrobić?


@Ronnapisał(-a)

Wystarczy przedłużyć umowę na sam mobile. Kontakt z czatem przez aplikacje i po temacie .

@AleksanDra15 


Nie przy Love LTE. Tylko rezygnacja całościowa lub ucieczka do innego opa.