Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 539
  • 2227
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Oferty orange love po wielu latach stały się dla mnie akceptowalne, a w niektórych przypadkach nawet atrakcyjne jeśli szumne zapowiedzi mojego operatora się nie sprawdzą być może będę miał wszystko pomarańczowe.......jest tylko jeden "mały" problem. 

Światłowód już od dłuższego czasu jest na nieokreślonym umowa na tv satelitarną kończy. się w grudniu tego roku natomiast umowa na numer komórkowy w czerwcu 2025.  

Jestem zainteresowany ofertą orange love standard ze światłowodem 600mb/s podstawowym pakietem tv z multiroom i przeniesieniem numeru komórkowego z innej sieci do opcji abonamentu komórkowego bez limitu danych i prędkości.

Pytanie czy podpisując w grudniu umowę na orange love mini (śwuatłowód+ iptv będę mógł ją w czerwcu rozszerzyć do orange love standard przenosząc numer do orange i otrzymam abonament z internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości?

Czy lepiej przejść na pół roku w canal+ na nieokreślony i kiedy skończy się mój abonament komórkowy u innego operatora przenieść wszystko. do orange w tym samym czasie?

Oczywiście na przejściu do orange love standard bardzo ucierpi moja oferta kanałów tv ale teraz i tak wszyscy żyjemy w erze subskrybcji wszystkiego i wszędzie więc najbardziej zależy mi na połączeniu światłowodu z abonamentem komórkowym bez limitu danych i prędkości. 



13 ODPOW. 13

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1838
  • 8906
  • 70

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

@_Artek_ Sprawdzałeś może czy oferta „no limit” dotyczy wyłącznie 5G czy również LTE? Nie mogę szybko znaleźć takiej informacji.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Pogaduchy 3.0 – moderator Michał


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 539
  • 2227
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

@Samotnick  nie sprawdzałem bo nie mogę wyklikać jej wcześniej niż za rok 😄  chciałem tylko podzielić się z wami radością z faktu że ktoś zrealizował mój pomysł:)
Wracając dla mnie No limit to No limit ale trzeba pamiętać  że to orange więc warto poszukać i przejrzeć regulamin, niemniej wszystko za 130zł do tego 6x0 to naprawdę bardzo dobra oferta. 

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Pogaduchy 3.0 – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 104
  • 0

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

@_Artek_  jesteś świadomy, że przechodząc z Canal+ ucierpi twoja telewizyjną oferta sportowa?

Orange przy Canal+ to jak mały słonik indyjski przy syberyjskim dojrzałym  mamucie. 😀 

 

Bez testów nie ma zabawy. Mnie podkusiło wypróbować tv od Orange, ale już wiem, że raczej lepiej nie będzie i po zakończeniu zobowiązania uciekam od nich.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 539
  • 2227
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

@Lukimann  Niestety matematyka robi swoje teraz płacę 70zł za orange światłowód 65zł za abonament komórkowy bez limitu danych i bez limitu prędkości co już daje 135zł czyli cenę pakietu orange love standard do tego 97zł za telewizję satelitarną od canal + a biorąc orange love standard za 130zł mam 
Światłowód z prawdziwym FTTH
Abonament komórkowy bez limitu danych i bez limitu prędkości
Podstawowy pakiet IPTV praktycznie w tym scenariuszu za free dopłacam tylko za multiroom. 
Oszczędzam w ten sposób około 77zł miesięcznie i mogę je wydać na niezależne subskrypcje tego co naprawdę oglądam zamiast płacić za reklamy w tv przerywane filmami, a brak problemów z ustawieniem anteny sat to tylko dodatkowy plus.

Jeśli uda mi się upolować 6 miesięcy za darmo to oszczędzę jeszcze więcej. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 539
  • 2227
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Tylko pytanie czy orange love mini (światłowód+TV) w każdej chwili można rozszerzyć do orange love standard poprzez przeniesienie numeru komórkowego czy lepiej po prostu w c+ przejść na nieokreślony do czasu aż skończy się obecna umowa na abonament komórkowy?


Zespół Nasz Orange
  • 2983
  • 11249
  • 64

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Zapewne jeszcze podpowiedzi się pojawią. Jednak zapewne bez wglądu w konto nie będzie łatwo odpowiedzieć. Zawsze możesz skorzystać zamówienia rozmowy i Doradca sprawdzi, jak będzie najlepiej ▶ Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 539
  • 2227
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Najłatwiej byłoby gdyby wypowiedział się ktoś pracujący w salonie albo ktoś kto ma love mini wrzucił zrzut ekranu pokazujący jakie ma możliwości rozszerzenia pakietu 🙂

Sam obecnie posiadam tylko orange światłowód na nieokreślonym więc wejście w moje konto abonenta niewiele da. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 754
  • 4

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Love mini, jeśli nic się nie zmieniło to internet + komórka, a nie internet + tv. Więc albo to tylko błąd nomenklaturze, albo coś się pomieszało w opisie posiadanych usług 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 144
  • 657
  • 17

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Od dłuższego czasu można rozszerzyć swój pakiet miesiąc po otrzymaniu pierwszej faktury w nowej ofercie. Czyli teoretycznie pozwalają więcej zapłacić w każdej chwili. I choć nie sądzę, żeby to zmieniali na swoją niekorzyść, to nie jest to zapisane w regulaminie wprost, więc niby nigdy nie wiadomo.