Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 544
  • 2258
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Domyślam się  że po. 6 miesiącach pozwolą mi przenieść numer komórkowy do orange pytanie czy na tych samych warunkach na  których przenosiłbym wszystko razem w tym  samym momencie do orange love standard?. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 17

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Nie ma takiej gwarancji. Ogolnie jest tendencja wzrostowa jesli chodzi o ceny wszystkich uslug, czy zdaza wprowadzic kolejna podwyzke? Okaze sie na biezaco 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 544
  • 2258
  • 5

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

Nie chodzi mi o cenę bo tak jak pisałeś w pół roku może się zmienić, pytałem raczej o to czy jeśli w grudniu 2024 podpiszę umowę na światłowód+TV (orange love mini) będę miał możliwość rozszerzenia pakietu do orange love standard przenosząc numer komórkowy od innego operatora. 
Najlepiej byłoby gdyby ktoś posiadający opcje światłowód+ TV wrzucił screana z możliwościami zmiany lub rozszerzenia pakietu:)


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 17

Przejście na Orange love mini i dodanie numeru komórkowego czy od razu Orange love standard?

To co chcesz zamowic to tak zwane 3P swiatlowod+tv+telefon voip. Orange love mini to swiatlowod + komorka. Tak jak wspomnialem na ten moment jest mozliwosc rozszerzania pakietow w dowolnym momencie, teraz mozna smialo tego dokonac. Ale nikt Ci nie zagwarantuje co firma wymysli za pol roku i czy nadal bedzie to mozliwe w tak swobodny sposob..