Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obniżenie prędkości z 80 do 20 mega przy przedłużeniu umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

Obniżenie prędkości z 80 do 20 mega przy przedłużeniu umowy

To faktycznie zawrotna prędkość. Ile to człowiek musi mniej myśleć i kombinować mając światłowód. Przy takiej prędkości 4 mega zanim zaczniesz coś ściągać albo oglądać trzeba się zastanowić czy nie przeszkodzisz innemu domownikowi w pracy albo nauce. U mnie tv leci po internecie i do tego się przyzwyczaiłem, jednak przy braku wyboru nie wiem czy ta satelita jednak nie byłaby lepszym wyborem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Obniżenie prędkości z 80 do 20 mega przy przedłużeniu umowy


@Fatbuunapisał(-a)

Dzień dobry mam orange love wiele lat z umową do 80 Mbps prędkość rzeczywista to 45 Mbps z wyłączoną TV a 35 Mbps  z TV, przy przedłużaniu umowy w salonie i przez internet nowa umowa jest do 20 Mbps bez żadnej opcji zwiększenia prędkości. Pytanie jak podpiszę nową umowę to prędkość zostanie ograniczona do 20 Mbps czy zostanie taka jak jest bo Pani w salonie nie umiała z pewnością mi na to odpowiedzieć?

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku oraz przeniosłem z działu Sieć i dostępność usług  – moderator Michał


Kiedys vdsl sie zapinal miedzy 20 a 80. Od dłuższego czasu jest to miedzy 30-80. Skoro teraz w systemach sprzedażowych podstawia się opcja do 20 to może wynikać z dwóch rzeczy, ze łącze "zdewastowane" i pozwala na prędkość na granicy adsl/vdsl albo po postu błąd systemowy. 

Ja na Twoim miejscu bym tego nie ruszał. A nawet jak juz to pracownik orange moze sprawdzić w innych systemach parametry linii i tak jak ktos wyzej pisal moze zgłosić poprawę błędu braku podstawiania sie 80tki.

Takie rzeczy to tylko w orange  haha