Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z neostrady na swiatlowod

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Migracja z neostrady na swiatlowod

Planuje migracje z neostrady na swiatłowód 1Gb+TV. Mam jeszcze komorke na bardzo starym planie taryfowym, ktorego nie wymienialem, bo mi pasowal. Zastanawiam sie, czy mozna ten abonament   dolozyc do jakiegos pakietu  i miec razem internet,Tv i komórke w jednym planie.

 

________________
* Przeniosłem z działu Internet domowy – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63
6 ODPOW. 6

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Migracja z neostrady na swiatlowod

Cześć @arecki1338aa 

możesz ten abonament komórkowy dołączyć do pakietu Orange Love Standard lub Orange Love Extra. Wtedy Orange Love obejmuje internet domowy, abonament komórkowy, pakiet TV i telefon internetowy. https://www.orange.pl/pakiety/love#contentComponent_2

Teraz jest promocja na internet światłowodowy przez 12 miesięcy płacisz jak za prędkość do 300 Mb/s.

Więcej informacji w powyższym linku 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Migracja z neostrady na swiatlowod

@arecki1338aa ja na Twoim miejscu bym się zastanowił, czy łączyć internet, telewizję i komórkę do jednej oferty. Później może być problem z odłączeniem z OL samej komórki. Ja bym wziął tylko sam internet z TV w pakiecie OL, natomiast komórkę do jednego abonamentu dołączył dodatkowo, ale poza OL, aby tylko zniżki uzyskać. W ten sposób jak mi nie będzie potrzeba komórki, to mogę sobie w dowolnym momencie dokonać zmian, bez naruszania internetu i TV.

Jak masz wszystko w jednym pakiecie OL, to rozwiązanie umowy na komórkę, z automatu rozwiązuje umowę na internet i TV.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Migracja z neostrady na swiatlowod


@arecki1338aanapisał(-a)

...

Zastanawiam sie, czy mozna ten abonament   dolozyc do jakiegos pakietu  i miec razem internet,Tv i komórke w jednym planie.

...


Pewnie że można.

Czy się opłaca? Zależy pod jakim względem. Według oficjalnego cennika: nie ma możliwości żeby coś takiego się opłacało. Ale nikt nie korzysta z oficjalnego cennika, wszyscy są na jakichś promocjach. Zasady tych (coraz to nowych) promocji zmieniają się. Bardzo trudno w tym bałaganie zaplanować cokolwiek, więc i na pytanie czy w pakiecie Ci się opłaci odpowiedzieć byłoby trudno.

Osobiście tak właśnie mam i nie narzekam, ale YMMV. Jeśli nie masz zamiaru grzebać w numerach i usługach i zależy Ci raczej na stabilności oferty to nie powinno być problemu. Jeśli zależy Ci na elastyczności, to lepiej nie wchodzić w zbyt rozległe pakiety, bo jakieś opcje można sobie zablokować.

Aktualną ofertę dla siebie zawsze dostaniesz w BOK, odpowiedzi konsultanta na Twoje pytania powinny rozwiać ewentualne wątpliwości.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Migracja z neostrady na swiatlowod

@arecki1338aa  zapytać musisz kogoś, kto ma dobre uprawnienia do zniżek...

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1275
  • 3055
  • 31

Migracja z neostrady na swiatlowod

@arecki1338aa 

Wszystkie kombinacje pokazują że Orange love będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. Nawet wydzie Ci taniej Orange love niż pakiet internet+tv+voip. Na love z tv dostaniesz 20zl rabatu na dzień dobry. 

Na koniec umowy nie będzie problemu aby numer kom rozpakietowac.