Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

co po przejsciu na nieokreślony

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

co po przejsciu na nieokreślony

czesc, mam takie pytanie: czy po przejsciu na czas nieokreslony w takim planie o nazwie Abonament komórkowy Plan 50 będę nadal płacić taką samą kwotę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

co po przejsciu na nieokreślony

@dwali warto się zastanowić, aby zostać przy umowie na czas nieokreślony. Ponowne podpisanie umowy przedłużenie będzie miało klauzulę inflacyjną, więc nie gwarantuje stałego abonamentu w trakcie trwania umowy lojalnościowej. Po przejściu na czas nieokreślony zostaną zabrane tylko zniżki lojalnościowe. Może być tak, że obecny abonament wzrośnie o około 10 zł, bo najczęściej taką była przyznawana zniżka na czas określony.

 

_________

* Edytowałem wpis - Wiktor

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2399
  • 9932
  • 85

co po przejsciu na nieokreślony

Cześć @dwali 

Możesz taką informację  zobaczyć na umowie  w podsumowaniu warunków umowy. Najlepiej skontaktuj  się z doradcą na infolinii wtedy dowiesz się ile będziesz płacił w umowie na czas nieokreślony. @dwali Mozesz także Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym  i wtedy porównasz ofertę na czas określony i nieokreślony. Zdecydujesz która propozycja jest korzystniejsza.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

co po przejsciu na nieokreślony

@dwaliWszystko zależy od przyznanych rabatów. Te są przyznawane na okres lojalki i po niej przepadają...Zweryfikuj to na infolinii, bo oni będą widzieć za co wystawiana była faktura i powiedzą o tych rabatach


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

co po przejsciu na nieokreślony

umowy to bym musial poszukac, myslalem ze mozna to jakos sprawdzic tak ogolnie

no i chcialem zapytac tutaj zanim uderze do obslugi

bo z tego co kojarze byl taki plan, ze nawet jak on sie juz konczyl to wysokosc abonamentu zostawala na tym samym poziomie, czyli niezbyt oplacalo sie przechodzic na kolejna umowe

 

sprobuje ustalic jakie tam rabaty mam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

co po przejsciu na nieokreślony

@dwaliw aplikacji mobilnej w zakładce faktury jak otworzę moją ostatnią to w specyfikacji widzę ulgi i rabaty...porównaj to z zeznaniami infolinii


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

co po przejsciu na nieokreślony

udalo mi sie aktywowac apke

poczaktowo wszedlem w ten swoj numer i nawet dotarlem do takiej zakladki - umowy, ale tam bylo pusto

 

wiec pobralem sobie ta fakturke. I widze tak:
- rabat za laczenie uslug: 19,99

- promocyjny rabata za zgody marketingowe: 5,01


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

co po przejsciu na nieokreślony

@dwaliOba te rabaty pozostają przy przejściu umowy na czas nieokreślony. Tylko jakieś bonusy sprzedażowe czy utrzymaniowe znikają


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

co po przejsciu na nieokreślony

@dwali warto się zastanowić, aby zostać przy umowie na czas nieokreślony. Ponowne podpisanie umowy przedłużenie będzie miało klauzulę inflacyjną, więc nie gwarantuje stałego abonamentu w trakcie trwania umowy lojalnościowej. Po przejściu na czas nieokreślony zostaną zabrane tylko zniżki lojalnościowe. Może być tak, że obecny abonament wzrośnie o około 10 zł, bo najczęściej taką była przyznawana zniżka na czas określony.

 

_________

* Edytowałem wpis - Wiktor


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

co po przejsciu na nieokreślony

okazuje się, ze faktycznie abonament bedzie o 10 zl wyzszy, gdy nic sie nie zadzieje z umowa.

przy okazji odkrylem ze jeszcze jest rabat za logowanie regularne 🙂

 

w kazdym razie dziekuje wszystkim za przekazane wskazowki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

co po przejsciu na nieokreślony

Ja na nieokreślonym płacę 10zł więcej niż płaciłem do tej pory a jednocześnie 10 zł taniej niż miałbym na nowej umowie 😄 ta oferta 1GB w cenie 300MB przez pierwsze 12 miesięcy razem z rabatem 5zł za samodzielne przedłużenie umowy byłaby jeszcze akceptowalna ale z 4 powodów nie jest. 
1. Przedłużanie umowy przez aplikacje MO nie działa co już podwyższa koszt umowy o jakieś 120zł
2.1GB  Najprawdopodobniej nie jest u mnie dostępny. 
3.Nawet gdyby był u mnie dostępny to nie wiem czy jest mi niezbędny do życia. 😄
4. Mam potwierdzone info że w najbliższych miesiącach na 90% będę mógł zmienić kolor światłowodu a to mi daje 25zł miesięcznie mniej za tą samą prędkość internetu co w skali 2 lat zwraca mi prawie 600zł.