Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 27, Specjalista

Przejrzystość w kwestii oznaczania, lub cofnięcia rozwiązania

Po ostatniej, mojej prośbie o zdjęcie oznaczonego dla mnie rozwiązania przez jednego z userów, nigdzie nie znalazłem śladu, który z moderatorów tego dokonał. Może to mało istotny fakt, ale taka sama sytuacja ma miejsce na stronie głównej (trzy najnowsze rozwiązania). Bywa, że starsze tematy pojawiają się wśród tych trzech rozwiązań, oraz po rozwinięciu również. Nie wiadomo, kto i kiedy dokonał tej "operacji", więc dobrze by się stało, gdyby każdy mógł mieć możliwość wglądu, tak, jak jest to w przypadku moderacji postów, czy tematów. Proponuję więc dodać te dane w kolejności wklejania oznaczonych rozwiązań. Proponuję tak samo postąpić z rozwiązaniami danymi przez usera, który konkretny user to oznaczył.

 

tydzień temu w Pomysły

 • 1

  Nowy

 • 2

  Sprawdzany

 • 3

  Realizowany

 • 4

  Wdrożony

Komentarze

Jestem za, powinno się wiedzieć co dzieje się na Forum.

tydzień temu

Poziom 32, Ekspert

Popieram postulat jawności informacji kto "klepnął" rozwiązanie.

tydzień temu

Też jestem za i nie tylko jak coś zostało zgłoszone przez zemnie i nie jest to prawdziwe rozwiązanie powinno być cofnięte ale są inne fakty.

tydzień temu

Poziom 36, Guru

Lepiej aby moderacja była dyskretna... powoduje to tylko niepotrzebne spięcia co kilka dni temu był tego przykład.

tydzień temu

Poziom 27, Specjalista

@Piotrekk85, ja tak nie uważam. Wszystkie ręce na pokład, bo to wzmacnia zaufanie. Jesteś jednym z nielicznych wyjątków, o którym nie można z czystym sumieniem powiedzieć, że oznaczenie rozwiązania dał Ci autor tematu. Proszę Cię, miej na względzie całokształt, bo userzy to nie zaprogramowane cyborgi na określone z góry działaniaEmotikon: Szczęśliwy

tydzień temu

Poziom 36, Guru

Rozumiem i podzielam cel Twoich intencji, ale jakoś inaczej należało by poprawić obecny stan. Może np. aby poza obecnym akceptowaniem odpowiedzi moderatorzy by je zatwierdzali. Inny pomysł to zmiana umiejscowienia przycisku zaakceptuj jako rozwiązanie (za blisko jest lubię to). Zgodnie z porzekadłem kto oddaje i zabiera - wg mnie takie sprawy powinny być ciche. Poza tym nie ma pewności czy sam użytkownik cofa rozwiązanie czy robi to moderator. Poza tym zgodnie ze stosowaną grywalizacją na Nasz Orange - pierwsze rozwiązanie daje dużo punktów. Każdy pisze, że są mało ważne. Ale też może trafić sie ktoś dla kogo będą ważne. Trzeba patrzeć szerzej...

tydzień temu

Poziom 27, Specjalista

Mnie przyświeca tylko jeden cel, a więc przejrzystość. Co do odczuć, komu zależy, a komu nie, trzeba też patrzeć perspektywicznie. Nie po to zostały ustalone zasady, by ktokolwiek miał wątpliwości. Trzeba je rozstrzygać zgodnie z normą fair play. Moje osobiste obserwacje natchnęły mnie do tego pomysłu, by nie było takich, jak powyżej, głosów w toczącej się pomiędzy nami dyskusji tutaj, i na forum, czy w grupie OH.

tydzień temu