Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie dotyczy

Przejrzystość w kwestii oznaczania, lub cofnięcia rozwiązania

Po ostatniej, mojej prośbie o zdjęcie oznaczonego dla mnie rozwiązania przez jednego z userów, nigdzie nie znalazłem śladu, który z moderatorów tego dokonał. Może to mało istotny fakt, ale taka sama sytuacja ma miejsce na stronie głównej (trzy najnowsze rozwiązania). Bywa, że starsze tematy pojawiają się wśród tych trzech rozwiązań, oraz po rozwinięciu również. Nie wiadomo, kto i kiedy dokonał tej "operacji", więc dobrze by się stało, gdyby każdy mógł mieć możliwość wglądu, tak, jak jest to w przypadku moderacji postów, czy tematów. Proponuję więc dodać te dane w kolejności wklejania oznaczonych rozwiązań. Proponuję tak samo postąpić z rozwiązaniami danymi przez usera, który konkretny user to oznaczył.

 

11-02-2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Nie dotyczy

Jestem za, powinno się wiedzieć co dzieje się na Forum.

11-02-2018

Poziom 36, Guru *

Popieram postulat jawności informacji kto "klepnął" rozwiązanie.

11-02-2018

Nie dotyczy

Też jestem za i nie tylko jak coś zostało zgłoszone przez zemnie i nie jest to prawdziwe rozwiązanie powinno być cofnięte ale są inne fakty.

11-02-2018

Poziom 40, Guru *****

Lepiej aby moderacja była dyskretna... powoduje to tylko niepotrzebne spięcia co kilka dni temu był tego przykład.

12-02-2018

Nie dotyczy

@Piotrekk85, ja tak nie uważam. Wszystkie ręce na pokład, bo to wzmacnia zaufanie. Jesteś jednym z nielicznych wyjątków, o którym nie można z czystym sumieniem powiedzieć, że oznaczenie rozwiązania dał Ci autor tematu. Proszę Cię, miej na względzie całokształt, bo userzy to nie zaprogramowane cyborgi na określone z góry działaniaEmotikon: Szczęśliwy

12-02-2018

Poziom 40, Guru *****

Rozumiem i podzielam cel Twoich intencji, ale jakoś inaczej należało by poprawić obecny stan. Może np. aby poza obecnym akceptowaniem odpowiedzi moderatorzy by je zatwierdzali. Inny pomysł to zmiana umiejscowienia przycisku zaakceptuj jako rozwiązanie (za blisko jest lubię to). Zgodnie z porzekadłem kto oddaje i zabiera - wg mnie takie sprawy powinny być ciche. Poza tym nie ma pewności czy sam użytkownik cofa rozwiązanie czy robi to moderator. Poza tym zgodnie ze stosowaną grywalizacją na Nasz Orange - pierwsze rozwiązanie daje dużo punktów. Każdy pisze, że są mało ważne. Ale też może trafić sie ktoś dla kogo będą ważne. Trzeba patrzeć szerzej...

12-02-2018

Nie dotyczy

Mnie przyświeca tylko jeden cel, a więc przejrzystość. Co do odczuć, komu zależy, a komu nie, trzeba też patrzeć perspektywicznie. Nie po to zostały ustalone zasady, by ktokolwiek miał wątpliwości. Trzeba je rozstrzygać zgodnie z normą fair play. Moje osobiste obserwacje natchnęły mnie do tego pomysłu, by nie było takich, jak powyżej, głosów w toczącej się pomiędzy nami dyskusji tutaj, i na forum, czy w grupie OH.

12-02-2018

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Dziękuję za pomysł, @Konto usunięte. Aktualnie realizowane są pomysły dotyczące forum, które nie wymagają prac programistycznych. W tym przypadku tego typu prace byłyby konieczne, więc pomysł musimy zamknąć, ale wrócimy do niego w przyszłości. 

09-04-2018