Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat

Program lojalnościowo-referencyjny

Hej,

 

przy okazji wskazywania kolejnej znajomej osobie jedynie słusznego medium internetowego tj. Orange Światłowód 1 Gbps Emotikon: Mrugający i asystowaniu przy podpisywaniu stosownej umowy doszedłem do wniosku, że brakuje w Orange programu, który by wspierał klientów pozyskujących nowych klientów.

Proponuje aby benefity dla dotychczasowych klientów aktywnie wspierających wzrost ilości klientów Orange uzależnione byłyby od posiadanego kontraktu/umowy oraz umów zawartych przez nowych klientów oraz ich ilości.
Mogłoby to działać np w niżej opisany sposób: 
Nowy klient podpisuje umowę na:

- Światłowód 1 Gbps i opłaca pierwszą fakturę -> "stary" klient otrzymuje miesiąc abonamentu gratis,
- Światłowód 300 Mbps i opłaca pierwszą fakturę -> "stary" klient otrzymuje 50% rabatu na następny abonament.
Dodatkowo ilość poleconych osób wpływałaby na ilość/jakość benefitów dla polecających - np. przy 5 osobach - dodatkowe 3 miesiące abonamentu gratis.
Oczywiście w przypadku osób posiadających usługi mobilne mogły by być dodatkowo pakiety GB danych w kraju i UE, wydłużenie okresu po którym włączone zostaną opłaty w roamingu w UE w ramach "zasady uczciwego korzystania" i inne.

Premiowaniu podlegałaby tez tzw lojalność czyli ilość miesięcy/lat posiadania aktywnych usług w Orange - na zasadzie punktowej (np każdy miesiąc to 1 punkt) i w przypadku przedłużania umowy/zawierania nowej - punkty wymieniane byłyby na odpowiednie obniżki abonamentu/opłaty za urządzenie etc etc.  

Z oczywistych względów z niniejszego programu wyłączeni byliby :

- pracownicy Orange i ich rodziny;

- ajenci/przedstawiciele Orange;

- franczyzobiorcy;

- osoby zajmujące się zawodowo pośrednictwem w podpisywaniu umów na rzecz Orange pracujące np sieciach handlowych.

Miłego popołudnia.

 

grudzień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 39, Guru ****

Wybacz głupie pytanie, a czy masz info o obecnych akcjach w podobym stylu czy nie masz pojęcia że coś takiego jest?

grudzień

Poziom 19, Pasjonat

Byłem w salonie Orange z kolejnym znajomym celem podpisania dokładnie takiej samej umowy jak ja posiadam. Cały personel, łącznie z Kierowniczka stwierdził, że nie istnieje żaden taki program w Orange.Nie wydaje mi się, abym został celowo wprowadzony w błąd, nieprawdaż?


 

grudzień

Poziom 39, Guru ****

Na teraz nie ma ale i tak orange mało promuje takie oferty. Ale w walacje byly takie akcje. Niestety zniżki na abonament stacjonarny nie przejda z uwagi na regulacje, ale cashback czy cos w tym stylu już tak.

grudzień

Pracuję w Orange

Kiedyś mieliśmy też akcję "Poleć Światłowód". Nowy abonent i dotychczasowy, który polecił nowemu klientowi zakup usługi otrzymywali tablet. Od czasu do czasu są więc takie akcje. Warto śledzić stronę Orange i nasze media społecznościowe.

grudzień