Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat

Podgląd treści zgłoszeń w MO

Zgodnie z propozycją @Misiek62 zgłaszam pomysł aby w MO widoczna był treść zgłoszenia do BOK oraz odpowiedź na nią. Np. możliwość pobrania odpowiedzi w pdf tak jak faktury. Zgłoszenia papierowe i tak są skanowane przez Orange i podpinane w zgłoszeniu aby konsultant Orange miał wgląd. Ze zgłoszeniami mailowymi tym bardziej nie powinno być problemu. Taka historia zgłoszeń z możliwością wglądu do nich za pomocą opcji pobierz zgłoszenia.

styczeń w Pomysły

 • 1

  Nowy

 • 2

  Sprawdzany

 • 3

  Realizowany

 • 4

  Wdrożony

Komentarze
Poziom 34, Ekspert

@Arti_Kn_Pl masz na myśli aplikację na smartfony, czy raczej postulujesz dostępność do tej "korespondencji" via WWW MO? Tak czy siak głosuję za.

styczeń

Poziom 23, Pasjonat

Fajnie by było tu i tu , ale wygodniejsze wyświetleniu np. pdf  na www i chyba łatwiejsze do zrobienia przez Orange, a z czasem i na aplikacji.

styczeń

Poziom 22, Pasjonat

Jestem "za".Bardzo fajny pomysł.

styczeń

Poziom 24, Specjalista

Też mi to "uwiera". Ja bym dodał jeszcze opcję dodania komentarza do zgłoszenia w razie gdybyśmy chcieli coś sprostować lub dodać nowe informacje. 

styczeń

Poziom 34, Ekspert

widzisz @Arti_Kn_Pl  warto było zgłosić pomysł, kilka dni a już 6 popierających... Poczekamy trochę, zobaczymy czy Zespół uzna, że to jest wykonalne Emotikon: Szczęśliwy 

styczeń