Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista

Osobny pakiet MMS

MMSy są dość popularne i przydałoby się móc kupić pakiet MMS okazjonalnie (czyli nie w stałym pakiecie miesięcznym) do wszystkich sieci np. taki lub taki lub taki. Przejrzałem aplikację Mój Orange i obecnie nie można dokupić pakietu MMS. 

grudzień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 36, Guru *

Ciekawy pomysł godny rozważenia 👍

grudzień

Poziom 37, Guru **

@tolek  dość prosty, ale i konkretny pomysł. Dlaczego nie dać możliwości tym, którzy potrzebują?

grudzień

Poziom 20, Pasjonat

jestem za 🙂

grudzień

Poziom 36, Guru *

Zagłosowano

styczeń

Poziom 29, Specjalista

Mmsy może i są popularne, ale coraz mniej - smartfony i komunikatory robią swoje. Nawet na forum w tym roku było wyjątkowo mało tematów o konfiguracji. Jeśli mmsy są potrzebne przy konkretnych okazjach (święta, urodziny itp) to polecam włączyć elastyczny pakiet internetu z nolimitem. Przez te parę dni można korzystać z mmsów do woli.

styczeń

Poziom 26, Specjalista

@spiro ogólnie tak chociaż w okresie świątecznych z tego co pamiętam spada ilość wysłanych SMS ale rośnie ilość wysłanych MMSów (mimo popularności komunikatorów internetowych). Włączenie pakietu jednorazowego jest łatwe i zasady są jasne, włączenie pakietu elastycznego przynajmniej u mnie powoduje obawy o to czy nie wyłączę obecnego pakietu (a nie chiałbym tego bo spowoduje to utratę profitów które mam obecnie). Jest to bardziej skomplikowane w moim odczuciu. 

styczeń

Poziom 29, Specjalista

Od tej strony na to nie patrzyłem - faktycznie jak ktoś korzysta ze starych pakietów to może mieć niezłą zagwozdkę. Osobiście używam pakietu 200 i on działa świetnie z elastycznym nolimitem z mmsami.

styczeń