Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Ekspert AMA

Kategoria "Dla Graczy" ...

Może warto ją zrobić jako osobną? Postaralibyśmy się aby w niej udzielali się też eksperci z naszej strony i traktowalibyśmy ją jako platformę wymiany informacji?

 

Myślę że niedługo w pomysłach też powinna się pojawić kategoria "gaming" :)..

17-10-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Nie dotyczy

@RemiCzy będzie to robione jak tu internet dla graczy

17-10-2017

Poziom 36, Guru *

Może udałoby się ukierunkować utyskiwania  klientów grających via Telia itp. na ekspertów... to zawsze godne poparcia.

17-10-2017

Pracuję w Orange

Zdecydowanie popieram inicjatywę, społeczność graczy jest bardzo duża warto ich docenić i zrobić dedykowany wątek, w którym można byłoby śledzić potencjalne problemy i sposoby ich rozwiązywania. Biorąc po uwagę ilość gier, platform sprzętowych, platform dystrybucyjnych, itd. to pomysł na stworzenie wątku jest bardzo trafiony!

17-10-2017

Poziom 40, Guru *****

Jestem za. Mam nadzieję, że nie tylko będą problemy z telią. Ale też sprawy związane z vpn na mobile. Czy jak wykorzystać własny komp na serwer gry i co trzeba pokonfigurować a w standardzie na sprzęcie Orange tego nie ma.

17-10-2017

Nie dotyczy

Jeśli to ma poprawić cala jakość łącza to wtedy jestem za.

18-10-2017

Pracuję w Orange

Już teraz działa wyśmienicie włącznie z ruchem międzynarodowym, ale pojawia się tak dużo tytułów, serwerów, rozwiązań, że na bieżąco powinno być w takim wątku info przekazywane.

18-10-2017

Nie dotyczy

Nie gram, ale popieram ze względu na mnogość poruszanych na forum problemów z grami Emotikon: Szczęśliwy

20-10-2017

Nie dotyczy

@RemiJa tez nie gram ale jak ping będzie niszy co będzie super 

21-10-2017

Poziom 34, Ekspert

Status zmieniony na: Sprawdzany

Poziom 34, Ekspert

Status zmieniony na: Realizowany

Poziom 34, Ekspert

Status zmieniony na: Wdrożony

Można już dyskutować o grach w nowym dziale "Gry online" w kategorii Moje usługi 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/bd-p/gryonline

26-10-2017

Ekspert AMA

Jak widać niektóre rzeczy robimy szybko 🙂 ... 

27-10-2017

Nie dotyczy

@RemiCzy ta kategoria dotyczy gier czy problemy z pingiem z siecią ? Może wysortować co dotyczy gier a samego Internetu? Nie które rzeczy są robione za szybko.

Przechwytywanie.PNG

28-10-2017

Ekspert AMA

Kategoria powinna obejmować wszystkie tematy techniczne i nietechniczne związane z graniem w gryonline. Czyli jeśli jest jakiś przypadek, sprawa, problem etc to powienen być BEZPOŚREDNIO powiązany z graniem w konkretną grę.

30-10-2017

Poziom 26, Specjalista

@Konto usunięte, @Remi Do kategorii trafił obecnie historyczne tematy w których autor wspomniał o problemach z graniem. Faktycznie wygląda ona teraz bardzo sieciowo i obawiam się, że na pierwszy rzut oka, będzie ona tak właśnie wyglądać. Wiem z własnego doświadczenie że gracze, mocno zwracają uwagę na stabilność i opóźnienie łącza, a w wypadku problemów nie mają oporów, żeby o nich mówić, dzięki temu będziemy mogli szybko wychwycić jeśli coś zacznie się dziać w sieci. Mam też nadzieje, że w dalszym czasie, właśnie specjalna kategoria pozwoli nie tylko dzielić się informacjami o problemach, ale też poradami, jak z niektórymi z nich sobie radzić i to na przykładach konkretnych gier, czy konkretnej konfiguracji sieci domowej, bo przecież nie każdy wzrost pingu oznacz od razu problemy w Orange. Mrugający mężczyzna

30-10-2017

Ekspert AMA

Ważne jest to aby problemy sieciowe były powiązane z konkretnymi grami. Staramy się aby opiekunami tej kategorii były osoby które zajmują się właśnie tymi zagadnieniami w firmie.

31-10-2017

Poziom 40, Guru *****

Moim zdaniem ten dział powinien mieć "szersze" treści: np. nie wiem czy realne jest dostęp do punktu dostępowego vpn na internecie mobilnym, ew. tu również pole do podjęcia rozmów z twórcami konkretnych gier (takich wątków też jest sporo na NO).

 

Czy zupełnie inne związane z grami online.

01-11-2017