Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****

Automatyczne podłączenie NMO po aktywacji numeru

Pomysł dotyczy automatycznego podłączania nowego numeru prepaid pod konto Nowe Mój Orange.

 

Dziś się dowiedziałem, że jeśli na danym PESELu jest konto w nowej wersji serwisu, to nowy numer ma domyślnie zakładane ciągle stare konto po rejestracji na stronie www. I trzeba poczekać na migrację na NMO.

luty w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Ron
Poziom 29, Specjalista

Masz głos za dobry pomysł. Tak, to prawda rejestrowałem numer to tylko w starym MO Emotikon: Szczęśliwy 

Ps. Moderacja, naciskam "OK" i nic się nie dzieje.

luty

Ron
Poziom 29, Specjalista

Po publikacji postu głos zaskoczył. Emotikon: Obojętny

luty

Poziom 36, Guru *

@Piotrekk85  nie wiem czy wszyscy nabywcy numeru prepaid chcą go połączyć do jednego konta... więc sugerowałbym wprowadzenie wyboru - zakładasz "stare", odrębne konto, albo łączysz z istniejącym.

luty

Poziom 40, Guru *****

Tylko po co stare? Jesli nie masz na nr pesel konta w nowym, to domyślnie rejestracja idzie na nowe mój orange. A stare konta mają byc i tak wycofane, podobno juz w tym roku.

luty

Pracuję w Orange

Cześć, według mojej wiedzy, nowy numer prepaid po rejestracji powinien być dokładany do konta w Nowym Mój Orange najpóźniej w ciągu 24 godzin od rejestracji. Zwykle zajmuje to szybciej, choć zdarza się, że jakikolwiek doradca musi wejść w system po naszej stronie, aby dokonało się odświeżenie (tylko wejść, nie musi robić nic więcej).

 

Stary serwis na tę chwilę jest pozostawiony w dużej mierze "as is". Część osób na razie musi niestety z niego korzystać, podobnie jak na tę chwilę musi zostać pozostawiony pod część usług (jak Multibox czy aplikacja mobilna).

luty

Poziom 40, Guru *****

A można to gdzieś zglosic do recznego powiązania po 24h? 

luty

Poziom 40, Guru *****

Udało mi się dowiedzieć, ze jest nieoficjalnie "rozwiązanie". Trzeba w trybie incognito wejść na stronę https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja i wpisać nowy numer i pesel. Potem wyskoczy komunikat ze konto jest juz założone. Potem trzeba na nowo zalogować na NMO i beda wszystkie konta. Pokretne ale działa 😉

kwiecień

Pracuję w Orange

@Piotrekk85, można też wejść na czata i podać numer telefonu. Po wyszukaniu go przez doradcę, numer powinien pojawić się na koncie.

kwiecień

Poziom 40, Guru *****

To nie działa z moimi kontami jakos. Moze to problem pewnego bałaganu u mnie na kartotekach.

kwiecień