Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Panowie porobiłem wiosenne porządki w postach...sami narzekamy że ludzie nie kończą "wątków", uzyskają zadowalającą odpowiedź i "uciekają". Sami mamy wiele wątków do zakończenia, tak tak @Piotrekk85, @vdsl2, @mabud73 etc.......zachęcam też waś do tego 🙂 🙂 Dbajmy też o Nasz Pomarańczowy Domek i sami dawajmy dobry przykład 🙂 Mam do zakończenia jeszcze parę tematów, ale........w paru przypadkach musiałbym sam sobie przyznać rozwiązanie, nad kilkoma jeszcze muszę się zastanowić, pozdrawiam. 


@Anonim

Ja robię to na bieżąco.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim i @Anonim sami sobie sterem i żeglarzemEmotikon: Mrugający Dbacie Panowie, oj dbacie, bo inni tego nie doceniają, więc ktoś musi. @Piotrekk85, a Ty się nie przemęczaj, bo zdrówko ma się jedno. Czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że uzależnienie nie tylko wciąga, ale generuje inne, uboczne skutki zdrowotne. Zero tolerancji dla trunków na NO Emotikon: Mrugający Czasu poświęcanego Społeczności, nie wypominam, bo każdy z nas "swego bzika" ma Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Anonim, ja nie mam większych problemów z ładowaniem kółeczka....no, to taki "roczny staruszek", jak wspomniano, więc najwyższy już czas cumelek odjąć z ust NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Szampan będzie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32328
  • 36250
  • 1366

Pogaduchy

Zmieniając temat - wróbelki ćwierkają gdzie nie gdzie o nowej ofercie postpaid - prawda czy kit? 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Zmieniając temat - wróbelki ćwierkają gdzie nie gdzie o nowej ofercie postpaid - prawda czy kit? 🙂

Oooo nareszcie Emotikon: Szczęśliwy Masz jakiś link ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32328
  • 36250
  • 1366

Pogaduchy

Nie podam 🙂

Ale media społecznościowe nie śpią 🙂

 

Z drugiej strony od startu Smart Plan LTE w sierpniu miną dwa lata, w nowych cennikach roamingu ktoś dodal zdanie o nie istniejących usługach... 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):

Nie podam 🙂

Ale media społecznościowe nie śpią 🙂

 

Z drugiej strony od startu Smart Plan LTE w sierpniu miną dwa lata, w nowych cennikach roamingu ktoś dodal zdanie o nie istniejących usługach... 


@Piotrekk85, ma to coś wspólnego z tym, co ja dostałem(na mobilne). A to dotyczy post-paid?

Zdjęcie-0001.jpgZdjęcie-0002.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32328
  • 36250
  • 1366

Pogaduchy

Nie, to promocja z marca.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Pogaduchy

Może pojawi sie nowa oferta z nowymi nazwami i dostosowana do roamingu.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim szampan będzie jak najbardziej 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@burebusek szampan będzie jak najbardziej 🙂

@Anonim, nie inaczej Emotikon: Bardzo szczęśliwy, a nawet dwa! To nie żart, ani komedia sceniczna, na której onegdaj byłem "Tato, tato, sprawa się rypła". Wszak, to zapewne niedługo się stanie, skoro tak głośne było "chlapanie" Emotikon: Mrugający

pablo_ck.PNG