Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur co się dzieje z twoim avatarem, że tak często się zmienia ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

Pierwsze prawo zmiany avatara 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

ha ha, jaki czujny! 😄 Po komentarzach gdzieś na forum, że "za bardzo się uśmiecham" na avatarze postanowiłem go zmienić, ale... no właśnie, nie mogłem się zdecydować, więc w końcu przywróciłem stary 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
ha ha, jaki czujny! 😄 Po komentarzach gdzieś na forum, że "za bardzo się uśmiecham" na avatarze postanowiłem go zmienić, ale... no właśnie, nie mogłem się zdecydować, więc w końcu przywróciłem stary 🙂

@Artur Taki już jestem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

@Jozefg jestem takiego samego zdania. Niektóre zmiany idą w złym kierunku i........mi się to nie podoba.....podobnie jak @Anonim myślę zakończyć współpracę z NO.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Już jest "cofnięcie polubienia"

@Anonim: nie wiem czy innych interesują Twoje offtopowe perypetie.
Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

To jest właśnie to co mam na myśli, masz coś do mnie, napisz to na priv. Napisałem ogólną informację co myślę o wszystkim, ale widzę ze nie potrafisz tego uszanować, cóż bye bye Nasz Orange 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Już jest "cofnięcie polubienia"

Nie będę do Ciebie pisał na priv, bo i tak piszesz wszystko na ogólnym.
Też nie oceniam Twoje prywatnego życia, bo Cię nie znam.
Nie donoszę, choć pewnie słowom moderatorem nie uwierzysz.
Jest coś takiego jak ludzka przyzwoitość, szacunek i tolerancja dla drugiego człowieka.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Coś mi się wydaje, że niektórych dopada kryzys wieku średniegoEmotikon: Mrugający A co ja mam powiedzieć? W słońcu zaraz ból zanika, gdy "starucha" w kościach strzyka. Wiatry wieją, skąd popadnie, czy to starość wnet dopadnie? Może tym wierszykiem do przemyśleń zmuszę, by podleczyć komuś obolałą duszę? Czy to brak jest silnej woli, gdy prócz ciała wszystko inne boli? Pogody ducha wlać tu trzeba, byś zobaczył skrawek nieba. W żagle dmuchnąć delikatnie, gdy już kryzys Cię dopadnie. I muzyka nie wyrządzi szkody, gdy się duchem czujesz młody.

 

Anonim

Nie dotyczy

Paogaduchy

@Artur nigdy się nie sugeruj tym co piszą ludzie 😉 Dla mnie tamto zdjęcie było super.....teraz Twój awatar też jest fajny, ale nie ma już tego czegoś. To moja prywatna opinia 🙂 Też myślałem o avatarze ze swoim wizerunkiem, ale.....