Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Misiek, a używasz może Chrome? Bo w tej przeglądarce jakiś czas temu bardzo ułatwili dostęp do ciasteczek i ich pojedyncze czyszczenie. Przy pasku adres klika się po lewej stronie i można w kilka ruchów wyczyścić tylko dla odwiedzanej strony 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


Artur napisał(-a):
Misiek, a używasz może Chrome? Bo w tej przeglądarce jakiś czas temu bardzo ułatwili dostęp do ciasteczek i ich pojedyncze czyszczenie. Przy pasku adres klika się po lewej stronie i można w kilka ruchów wyczyścić tylko dla odwiedzanej strony 🙂

Ech... @Artur

przecież pisałem, że pod Chrome mnie wrzuca na "centralny" fanpage Orange... 😉 

ale co do czyszczenia... wole poklikać co innego, poczytać, popisać tutaj niż robić wiwisekcję ciasteczek 😉 od czasu do czasu "odpalam" CCleaner i już... 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Artur @Misiek62 Lepszy jest privazer


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

@Anonim pobrałem; "badam"; dzięki.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

Z tym CCleaner to lepiej uważać, bo mi popsuł system operacyjny. Usunął pewne pliki systemowe i musiałem przywracać z dysku Windows-a. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

@Artur myślałem, że to może zastrzeżone dla admina/superadmina itp. przez twórcę ... a no #1 dla twórcy - backdoor 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


Darek25 napisał(-a):

Z tym CCleaner to lepiej uważać, bo mi popsuł system operacyjny. Usunął pewne pliki systemowe i musiałem przywracać z dysku Windows-a. 🙂


@Matt55

używam od paru lat... poustawiałem co mu wolno i jakoś do tej pory nie napsocił...

 

@Anonim masz gdzieś opis dla tego PrivaZera czy jak mu tam ... co robi, gdzie co ustawiać? Preferujesz instalowany czy portable?

 

Ech, znowu popłynęliśmy ... @Mikołaj przepraszam, zgadzasz się ze mną, że parę postów powyżej ( z tym włącznie) winny trafić do pogaduch?
A może @Rafał albo @Wiktor przerzucą?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zatrzymane chwile

WOW! Jakie tempo pisania postów! Z dnia na dzień coraz większe i coraz więcej problemów do rozwiązania. Fajnie rozwija się ten Nasz Orange. 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile


Darek25 napisał(-a):

WOW! Jakie tempo pisania postów! Z dnia na dzień coraz większe i coraz więcej problemów do rozwiązania. Fajnie rozwija się ten Nasz Orange. 🙂


To prędkość światła...tak się teraz posty pisze, po to nam światłowody pozakładali Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

@edit: upsss...sorrrrki za post pod postem...miała być edycja...nie nadążam za swiatłem, bo ma za długie nogi 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


mabud73 napisał(-a):

Darek25 napisał(-a):

WOW! Jakie tempo pisania postów! Z dnia na dzień coraz większe i coraz więcej problemów do rozwiązania. Fajnie rozwija się ten Nasz Orange. 🙂


To prędkość światła...tak się teraz posty pisze, po to nam światłowody pozakładali Emotikon: Bardzo szczęśliwy



Mi jeszcze nie wkopali 😉 i nie spodziewam się by prędko chcieli 😞