Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]

Fajny pomysł. Choć uważam, że domena orange.pl (albo niektóre części) powinny być wyłączone z transferu jak np. aplikacja mój Orange. I dla wszystkich klientów mobile OPL 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy

Z innej beczki: działa u Was blog Orange? u mnie od wczoraj błąd 500
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Z innej beczki: działa u Was blog Orange? u mnie od wczoraj błąd 500

@Piotrekk85 Ma tak samo co ty.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7180
  • 189

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Z innej beczki: działa u Was blog Orange? u mnie od wczoraj błąd 500

U mnie też 😞


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]


pablo_ck napisał(-a):

... a może by tak dla najaktywniejszych użytkowników - a jest ich trochę przygotować chociaż rabaty na abonament/dodatkowy pakiet danych (np. 40%) albo nawet skroić specjalną ofertę -


A to mi się podoba! 😄

  Kiedyś były bonusy za staż a teraz? Nikt nic nie wie..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]

Nadal są bonusy stażowe w abo.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 Już działa blog OrangeEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]

U mnie też wczoraj nie działał "Blog Orange" ale z tego co mi wiadomo to tez mają być tam wprowadzone pewne zmiany techniczne. Widzę że moja propozycja obdarowania Nas jakimś upustem na abo się Wam spodobała. Macie przecież rabaty na abonament - czasem na aukcjach można kupić zniżkę rzędu nawet 40%. A jeśli to jest problem to.....może jakieś pakiety mb dla ofert na kartę - my podamy Wam swoje nr i będziemy dostawać np dodatkowy 1gb danych na miesiąc??? Co o tym myślisz @Remi @Artur??


Zespół Nasz Orange
  • 2876
  • 11392
  • 150

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]


pablo_ck napisał:

a może by tak przygotować chociaż rabaty na abonament/dodatkowy pakiet danych (np. 40%) albo nawet skroić specjalną ofertę - bo z jednej strony to my dopłacamy do tego "interesu" korzystając ze swjego transferu danych, etc....


@Anonim w sprawie bonusów dla Orange Heroes na razie powiemy tylko tyle, że... będą. A szczegóły w odpowiednim czasie i miejscu 😉 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Fajny pomysł. Choć uważam, że domena orange.pl (albo niektóre części) powinny być wyłączone z transferu jak np. aplikacja mój Orange. I dla wszystkich klientów mobile OPL 😉

Badamy to, @Piotrekk85 i dążymy właśnie do tego, aby tak jak korzystanie z aplikacji - surfowanie w społeczności było bezpłatne dla wszystkich klientów Orange 🙂